Auto-Złom Stacja Kasacji Samochodów Renata El Maachi

Oferta

Siedzibę naszej firmy Auto-Złom znajduje się w Słudwi, w powiecie gryfickim, w województwie zachodniopomorskim. Na rynku działamy od 2004 roku. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Renata El Maachi. Specjalizujemy się w złomowaniu pojazdów mechanicznych. Każdy samochód w pewnym momencie trzeba oddać do kasacji. Jest to spowodowane jego zbyt dużym uszkodzeniem powypadkowym lub wiekiem, a przez to zużyciem. Wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów znajdujących się w takiej sytuacji i prowadzimy skup aut, w tym samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych.

Pojazdy, które skupujemy od klientów są poddawane demontażowi. Odzyskujemy z nich wszystkie części, które mogą nadać się do dalszego użytku. Ponadto klienci mogą liczyć na precyzyjną wycenę i konkurencyjne ceny. Wystawiamy również dokumenty niezbędne do wyrejestrowania pojazdu.

Zapraszamy do skorzystania z wyżej przedstawionej oferty naszego przedsiębiorstwa.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Auto-Złom Stacja Kasacji Samochodów Renata El Maachi
NIP
8571514860

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Auto-Złom Stacja Kasacji Samochodów Renata El Maachi
  • Jaki jest adres firmy Auto-Złom Stacja Kasacji Samochodów Renata El Maachi Adres to: Słudwia , 72-310 Płoty (woj. zachodniopomorskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Auto-Złom Stacja Kasacji Samochodów Renata El Maachi Kontakt telefoniczny to: 733 478 964
  • Jaki jest e-mail do firmy Auto-Złom Stacja Kasacji Samochodów Renata El Maachi E-mail to: wojciechowska.kasacja@wp.pl
  • Jaki jest NIP firmy Auto-Złom Stacja Kasacji Samochodów Renata El Maachi NIP to: 8571514860
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Auto-Złom Stacja Kasacji Samochodów Renata El Maachi Współrzędne geograficzne to: 53.8108°N 15.28063°E
Obowiązek informacyjny