Magdalena Szelągowska Pracownia Analityczna

Oferta

Pracownia Analityczna działa w Skawinie, w powiecie krakowskim, w województwie małopolskim nieprzerwanie od 1992 roku. Pracownią zarządza Magdalena Szelągowska.

Specjalizujemy się w analizach z zakresu laboratoryjnej diagnostyki medycznej. Dzięki wieloletniej działalności zyskaliśmy zaufanie wielu Klientów, którzy doceniają nasze profesjonalne podejście. Zawsze dbamy o dokładność prowadzonego badania, nie uznajemy pomyłek.

Dzięki posiadaniu nowoczesnego i specjalistycznego sprzętu na miejscu możemy przeprowadzać wiele szczegółowych badań. W zakresie ogólnym przeprowadzamy badania związane z analityką (w tym morfologia), bakteriologią (także badania z moczu i kału), biochemią kliniczną, diagnostyką WZW i tarczycy, hormonami, jak również markerami nowotworowymi, diagnostyką infekcji, alergii i cukrzycy oraz serologią.

Działamy już od wielu lat jako Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej i w związku z tym jesteśmy zarejestrowani w Krajowej Radzie Diagnostów Laboratoryjnych. Wszelkie procedury i metody jakie stosujemy podlegają dodatkowej weryfikacji i kontroli dzięki uczestnictwu w programach kontroli wewnątrz i zewnątrzlaboratoryjnej co daje Państwu dodatkową pewność ich jakości i poprawności.

Interesuje nas tylko rzetelna, precyzyjna i najwyższej jakości usługa dlatego we wszystkie prace w pełni się angażujemy. Zatrudniamy zespół wykwalifikowanych laborantów i diagnostów, których umiejętności i wiedza są nie do przecenienia. Oprócz oferty płatnej posiadamy też ofertę bezpłatną w ramach umów z placówkami medycznymi. Zachęcamy do kontaktu w celu poznania dalszych szczegółów oferty.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Magdalena Szelągowska Pracownia Analityczna
NIP
6791925736
REGON
350553943
PKD
85.12.Z
Rok założenia
1992
Liczba pracowników
2-5 osób

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Magdalena Szelągowska Pracownia Analityczna
  • Jaki jest adres firmy Magdalena Szelągowska Pracownia Analityczna Adres to: 32-050 Skawina , 29 Listopada 9 (woj. małopolskie)
  • Jakie są godziny otwarcia firmy Magdalena Szelągowska Pracownia Analityczna Godziny otwarcia to: Pn.-Pt.: 07:00-17:00; Sb.: 07:00-13:00
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Magdalena Szelągowska Pracownia Analityczna Kontakt telefoniczny to: 12 276 20 88
  • Jaki jest e-mail do firmy Magdalena Szelągowska Pracownia Analityczna E-mail to: pracownia@pracownia-analityczna.pl
  • Jaki jest NIP firmy Magdalena Szelągowska Pracownia Analityczna NIP to: 6791925736
  • Jaki jest numer REGON firmy Magdalena Szelągowska Pracownia Analityczna Numer REGON to: 350553943
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Magdalena Szelągowska Pracownia Analityczna Współrzędne geograficzne to: 49.97319°N 19.82897°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas