FHU Bartosz Kobyłecki

Oferta

Prowadzona przez Bartosza Kobyłeckiego firma handlowo usługowa ma swoją siedzibę w Siemianicach, w powiecie słupskim, na terenie województwa pomorskiego. Działamy od kilku lat w trakcie których zdobyliśmy cenne doświadczenie branżowe.

Głównym profilem naszej działalności są usługi transportowe oraz przeprowadzkowe. Jesteśmy profesjonalistami, doskonale wiemy, jak powinien przebiegać właściwy transport. Wszystko odbywa się z najwyższymi normami bezpieczeństwa i dbałości o Państwa mienie. Jeździmy po całej Polsce, a nawet Europie. Nasze samochody to Fiaty Ducato Maxi - zawsze w stu procentach sprawne, przechodzą bowiem regularne przeglądy. Zatrudniamy doświadczonych kierowców, z wieloletnim doświadczeniem.

W przypadku przeprowadzki szybko dokonujemy załadunku, w czym pomaga wyszkolony personel. Rzeczy zostają odpowiednio zabezpieczone przy użyciu specjalnych pasów, a także koców i filców. Następuje potwierdzenie odbioru, jeśli takie jest Państwa życzenie możemy wyszczególnić wszystkie rzeczy. Następnie dokonujemy przewozu i równie sprawnego rozładunku, a także podpisania listu przewozowego przez odbierającego. Jest to więc proces, który wymaga właściwego logistycznego rozplanowania, co w naszej firmie nie jest problemem.

Rzeczy dostarczamy w takim stanie, w jakim zostały nam powierzone. Dbamy o to, by zawsze dokonywać przeprowadzek oraz innych usług transportowych szybko i sprawnie. Jesteśmy sprawdzoną firmą, która zdobyła sobie zaufanie już wielu Klientów, co niezwykle nas cieszy. Jeśli szukacie Państwo solidnej, dokładnej firmy transportowej, która oferuje swoje fachowe usługi w korzystnych cenach to nasza propozycja powinna Was zainteresować.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
FHU Bartosz Kobyłecki
NIP
8393093912
REGON
360396252
Rok założenia
2015

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: FHU Bartosz Kobyłecki
  • Jaki jest adres firmy FHU Bartosz Kobyłecki Adres to: Siemianice , Spacerowa 1 , 76-200 Słupsk (woj. pomorskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy FHU Bartosz Kobyłecki Kontakt telefoniczny to: 739 553 119
  • Jaki jest e-mail do firmy FHU Bartosz Kobyłecki E-mail to: transport.pomorskie01@wp.pl
  • Jaki jest NIP firmy FHU Bartosz Kobyłecki NIP to: 8393093912
  • Jaki jest numer REGON firmy FHU Bartosz Kobyłecki Numer REGON to: 360396252
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy FHU Bartosz Kobyłecki Współrzędne geograficzne to: 54.4959138°N 17.059858°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas