Agnieszka Dołęga

Oferta

Nazywam się Agnieszka Dołęga i z wykształcenia jestem tłumaczem przysięgłym języka francuskiego. Siedziba prowadzonego przeze mnie biura zlokalizowana jest w Siedlcach, w województwie mazowieckim. Działalność w branży rozpoczęłam ww 1997 roku. Posiadam więc wieloletnie doświadczenie, które jest gwarantem wysokiej jakości świadczonych przeze mnie usług.

Dzięki dużej wiedzy i umiejętnościom jestem w stanie w profesjonalny sposób zajmować się tłumaczeniami z języka francuskiego na polski lub odwrotnie. Swoją ofertę kieruję przede wszystkim do podmiotów gospodarczych specjalizujących się w handlu międzynarodowym, fabryk przemysłowych, lokalnych samorządów oraz instytucji administracji państwowej. Do współpracy zachęcam też osoby fizyczne.

Podejmuję się zarówno tłumaczeń specjalistycznych, jak i zwykłych. Przełożę wszelkiego rodzaju dokumenty. Problemem nie będą dla mnie dokumenty sądowe, akty urodzenia, świadectwa maturalne czy umowy. Pomogę również w przypadku faktur i dokumentów księgowych.

Z zakresu ustnych tłumaczeń udzielam pomocy w przeprowadzaniu rozmów handlowych. Reprezentuję też klientów przed sądem lub urzędem skarbowym. Przekładam konwersacje z notariuszami. Można też skorzystać z moich usług w przypadku ślubu kościelnego lub cywilnego, jeśli zaistnieje na nich potrzeba tłumaczenia.

Materiał, który chcecie Państwo przełożyć na polski lub francuski można do mnie dostarczyć osobiście bądź przesłać. Jeżeli chodzi o tłumaczenia przysięgłe to należy dokument zeskanować, zapisać w formacie .jpg albo .pdf. Wszystkie pieczątki i teksty pisane muszą być czytelne. Z kolei zwykłe wymagają zapisania w formatach .jpg, .pdf, .doc, .rtf, lub .txt.

Gwarantuję wysoką jakość i atrakcyjną ofertę cenową. Jestem drobiazgowa i do wykonywania swojej pracy podchodzę z największą starannością. Odbiór gotowych już dokumentów, poza kontaktem osobistym, w zależności od preferencji klienta może się odbyć poprzez przesyłkę kurierską i maila.

Zapewniam dyskrecję i poufność informacji. Jestem profesjonalistką, która na uwadze ma dobro klienta. Do każdego z nich podejdę więc indywidualnie. Czas realizacji skracam do minimum. Zazwyczaj wynosi od maksymalnie 24 godziny na terenie kraju i 7 dni na terenie Europy. Zawsze dotrzymuję terminów, a w przypadku pilnych spraw działam w ekspresowym trybie i gotowe tłumaczenie dostarczam klientowi w przeciągu 1-2 godzin.

Działam całodobowo przez 7 dni w tygodniu. W razie pytań proszę o kontakt. Zapraszam do skorzystania z usług doświadczonego tłumacza.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Agnieszka Dołęga
NIP
8211496396
REGON
710465850
PKD
85.59.B
Rok założenia
1997

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Agnieszka Dołęga
  • Jaki jest adres firmy Agnieszka Dołęga Adres to: 08-103 Siedlce , Sekulska 15 lok. 10 (woj. mazowieckie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Agnieszka Dołęga Kontakt telefoniczny to: 602 633 744
  • Jaki jest e-mail do firmy Agnieszka Dołęga E-mail to: agnieszka_dolega@poczta.fm
  • Jaki jest NIP firmy Agnieszka Dołęga NIP to: 8211496396
  • Jaki jest numer REGON firmy Agnieszka Dołęga Numer REGON to: 710465850
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Agnieszka Dołęga Współrzędne geograficzne to: 52.15975°N 22.2805°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter