Beskid. Ośrodek wczasowo-rehabilitacyjny

Oferta

Nasz ośrodek wczasowo-rehabilitacyjny Beskid mieści się w Sarbinowie, malowniczej miejscowości, w powiecie koszalińskim, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Od kilkunastu lat przyjmujemy gości, którzy świetnie się u nas czują i odpoczywają.

Proponujemy wypoczynek nad morzem w ośrodku, który znajduje się na sporym terenie. Alejki do spacerowania, bawialnie dla dzieci, kawiarnia i bar to tylko niektóre miejsca, do których mogą wybrać się nasi goście. Dysponujemy pawilonami hotelowymi, w których znajdują się komfortowe pokoje dwu- i trzyosobowe. Posiadamy także bogato wyposażone apartamenty z sypialnią i pokojem dziennym.

Goście mogą korzystać z kawiarni oraz stołówki. Wynajmujemy pokoje z wyżywieniem i jesteśmy w stanie dostosować się do diety naszych gości.

Organizujemy turnusy rehabilitacyjne i wczasowe. W naszej ofercie znajdują się kolonie, zielone szkoły oraz pobyty weekendowe. Specjalizujemy się w organizacji konferencji, imprez okolicznościowych oraz innych spotkań. Proponujemy dla naszych gości smaczne dania.

Proponujemy zabiegi rehabilitacyjne, które obejmują masaże lecznicze. W ofercie znajduje się hydroterapia, fizykoterapia i kinezyterapia. Wszelkie zabiegi wykonywane są w specjalistycznych gabinetach. Pracownicy stosują najlepsze metody i przyrządy, w tym materace magnetyczne, lampy sux i laser.

Na terenie ośrodka znajdują się siłownia, boiska sportowe, plac zabaw oraz parking. Posiadamy basen odkryty oraz siłownię zewnętrzną. Goście mogą zwiedzić grotę solną.

Podczas kolonii i wycieczek dzieci oraz młodzieży, nasi podopieczni mogą liczyć na całodzienne wyżywienie, ognisko i dyskoteki.

Zapraszamy.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Beskid Ośrodek wczasowo-rehabilitacyjny
NIP
4990002950
REGON
330502789
PKD
55.20.Z
Rok założenia
1970

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Beskid Ośrodek wczasowo-rehabilitacyjny
  • Jaki jest adres firmy Beskid Ośrodek wczasowo-rehabilitacyjny Adres to: 76-034 Sarbinowo , Nadmorska 95 (woj. zachodniopomorskie)
  • Jakie są godziny otwarcia firmy Beskid Ośrodek wczasowo-rehabilitacyjny Godziny otwarcia to: Pn.-Nd.: 24h
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Beskid Ośrodek wczasowo-rehabilitacyjny Kontakt telefoniczny to: 668 923 685
  • Jaki jest e-mail do firmy Beskid Ośrodek wczasowo-rehabilitacyjny E-mail to: beskid@ta.pl
  • Jaki jest NIP firmy Beskid Ośrodek wczasowo-rehabilitacyjny NIP to: 4990002950
  • Jaki jest numer REGON firmy Beskid Ośrodek wczasowo-rehabilitacyjny Numer REGON to: 330502789
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Beskid Ośrodek wczasowo-rehabilitacyjny Współrzędne geograficzne to: 54.2462310196078°N 15.9313965490196°E
Obowiązek informacyjny