Przedsiębiorstwo Handlowe Tomarex Mariusz Gałęziewski

Oferta

Przedsiębiorstwo Handlowe Tomarex powstało w 1991 roku. Siedziba mieści się w Rzgowie, na terenie województwa łódzkiego. Zajmujemy się produkcją różnego rodzaju opakowań, głównie foliowych. Z naszych usług najczęściej korzystają firmy i osoby indywidualne. Ponad 20-letnie doświadczenie sprawiło, iż wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku i poznaliśmy Państwa oczekiwania. Nad prawidłowym przebiegiem pracy czuwa właściciel, Mariusz Gałęziewski.

Głównym profilem naszej działalności jest produkcja opakowań foliowych. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi torby foliowe zakupowe, reklamówki, torby z uchwytem, kolorowe torebki, kolorowe reklamówki, torby z nadrukiem, torby LDPE oraz torby HDPE.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i umiejętności, niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków zawodowych. Dysponujemy dobrze zaopatrzonym zapleczem technicznym, dzięki czemu wszystkie zlecenia wykonujemy sprawnie i bezproblemowo. Na życzenie klienta podejmujemy się realizacji nietypowych. Wówczas produkujemy reklamówki z określonym logo i w wybranym rozmiarze.

Uzupełnieniem naszego asortymentu są wywieszki sklepowe, etykiety sklepowe, reklamówki na koszulki, a także reklamówki na spodnie. Nasze wyroby powstają z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są wytrzymałe. Nieustannie staramy się powiększać naszą ofertę o nowości, by w ten sposób dotrzeć do jeszcze większej ilości odbiorców.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zależy nam na Państwa zadowoleniu. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie pytania.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Przedsiębiorstwo Handlowe Tomarex Mariusz Gałęziewski
NIP
7270000278
REGON
470536311
PKD
52.47.Z
Rok założenia
1990
Liczba pracowników
1 osoba

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Przedsiębiorstwo Handlowe Tomarex Mariusz Gałęziewski
  • Jaki jest adres firmy Przedsiębiorstwo Handlowe Tomarex Mariusz Gałęziewski Adres to: 95-030 Rzgów , Rzemieślnicza 35 (woj. łódzkie)
  • Jakie są godziny otwarcia firmy Przedsiębiorstwo Handlowe Tomarex Mariusz Gałęziewski Godziny otwarcia to: Pn.-Nd.: 08:00-14:00
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Przedsiębiorstwo Handlowe Tomarex Mariusz Gałęziewski Kontakt telefoniczny to: 501 071 862
  • Jaki jest e-mail do firmy Przedsiębiorstwo Handlowe Tomarex Mariusz Gałęziewski E-mail to: mariuszgaleziewski@interia.pl
  • Jaki jest NIP firmy Przedsiębiorstwo Handlowe Tomarex Mariusz Gałęziewski NIP to: 7270000278
  • Jaki jest numer REGON firmy Przedsiębiorstwo Handlowe Tomarex Mariusz Gałęziewski Numer REGON to: 470536311
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Przedsiębiorstwo Handlowe Tomarex Mariusz Gałęziewski Współrzędne geograficzne to: 51.6506989°N 19.487447°E
Obowiązek informacyjny