Barka Usługi Bhp, Ppoż Katarzyna Durlej-Ochenduszko

Oferta

Katarzyna Durlej-Ochenduszko jest właścicielem firmy Barka. Naszą siedzibę można znaleźć w Ruszelcycach, w powiecie przemyskim, na terenie województwa podkarpackiego. Na rynku funkcjonujemy od 2021 roku.

Firma Barka to specjaliści w zakresie kompleksowych usług związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy, kierowanych szczególnie dla personelu medycznego. W naszej ofercie znajduje się wiele usług, takich jak opracowywanie różnych rodzajów dokumentacji BHP - pokontrolnej, medycznej i kompleksowej. Dodatkowo wspieramy placówki medyczne w tworzeniu oraz wdrażaniu procedur medycznych dotyczących BHP.

Nasza oferta obejmuje również wydawanie zaświadczeń BHP dla lekarzy, personelu medycznego, sprzątaczek, salowych i pielęgniarek. Zapewniamy szeroką gamę szkoleń BHP, w tym szkolenia wstępne, okresowe oraz specjalistyczne dla personelu medycznego. W naszym portfolio znajdują się także kursy pierwszej pomocy przedmedycznej.

Firma Barka ma na celu gwarantowanie najwyższych standardów w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, a także wspieranie placówek medycznych w utrzymaniu i wdrożeniu odpowiednich procedur BHP. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta, dostosowując nasze usługi do ich potrzeb oraz oczekiwań.

Zapraszamy do współpracy z Firmą Barka - ekspertami w dziedzinie BHP dla sektora medycznego. Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły współpracy i dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Barka Usługi Bhp, Ppoż Katarzyna Durlej-Ochenduszko
NIP
7951416011
REGON
389235575
Rok założenia
2021

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Barka Usługi Bhp, Ppoż Katarzyna Durlej-Ochenduszko
  • Jaki jest adres firmy Barka Usługi Bhp, Ppoż Katarzyna Durlej-Ochenduszko Adres to: Ruszelczyce 5A , 37-755 Krzywcza (woj. podkarpackie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Barka Usługi Bhp, Ppoż Katarzyna Durlej-Ochenduszko Kontakt telefoniczny to: 694 655 333
  • Jaki jest e-mail do firmy Barka Usługi Bhp, Ppoż Katarzyna Durlej-Ochenduszko E-mail to: katarzynadurlej@op.pl
  • Jaki jest NIP firmy Barka Usługi Bhp, Ppoż Katarzyna Durlej-Ochenduszko NIP to: 7951416011
  • Jaki jest numer REGON firmy Barka Usługi Bhp, Ppoż Katarzyna Durlej-Ochenduszko Numer REGON to: 389235575
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Barka Usługi Bhp, Ppoż Katarzyna Durlej-Ochenduszko Współrzędne geograficzne to: 49.8066117215391°N 22.5301501232433°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter