Lenix Jarosław Chojnacki

Oferta

Siedziba naszej firmy Lenix znajduje się w Rucewie, w powiecie inowrocławskim, w województwie kujawsko-pomorskim. Na rynku działamy nieprzerwanie od 2006 roku, a właścicielem jest Jarosław Chojnacki.

Jesteśmy obeznani w branży tworzyw sztucznych. Wiele lat działalności i wiele pozytywnie zrealizowanych zleceń zaowocowało doświadczeniem, co przekłada się na wyjątkową jakość naszych wyrobów. Zawsze też służymy radą i pomocą. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych, przede wszystkim laminatów na bazie żywicy poliestrowej. Nasza propozycja zawiera:
 • elementy wyposażenia pojazdów szynowych,
 • osłony silników,
 • wyroby znajdujące zastosowanie przy produkcji pojazdów szynowych,
 • wyroby dla budownictwa.
Chętnie wykonujemy elementy nietypowe, na zamówienie Klientów. Projektujemy i wykonujemy formy. Posiadamy niezbędne uprawnienia do produkcji i obróbki materiałów sztucznych.

Laminaty zarówno kompozytowe, jak i poliestrowe cechują świetne parametry fizykochemiczne, zwłaszcza stosunek wytrzymałości do masy, znacznie lepszy, niż np. w przypadku wyrobów z aluminium. Dobrze znoszą też złe warunki atmosferyczne. To wszystko sprawia, że z powodzeniem są wykorzystywane w kabinach kolejowych, na łodziach i jachtach, czy nadwoziach pojazdów.

Realizowaliśmy zlecenia min. dla PESA Bydgoszcz oraz innych uznanych kontrahentów. Nasze produkty to jakość, a także wysoka estetyka. Są to produkty o bardzo wszechstronnym zastosowaniu w wielu gałęziach przemysłu.

Produkujemy również elementy reklamowe, skrzynie na piach oraz inne wyroby, które przydają się w trudnych warunkach.

Jeśli szukacie Państwo firmy gdzie profesjonalizm jest poparty rzetelnością działania, terminowością oraz konkurencyjną ceną to nasza oferta powinna Was zainteresować. Zachęcamy do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Lenix Jarosław Chojnacki
NIP
5542493786
REGON
340178430
Rok założenia
2006

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Lenix Jarosław Chojnacki
 • Jaki jest adres firmy Lenix Jarosław Chojnacki Adres to: Rucewo 45 , 88-180 Złotniki Kujawskie (woj. kujawsko-pomorskie)
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Lenix Jarosław Chojnacki Kontakt telefoniczny to: 727 410 110
 • Jaki jest e-mail do firmy Lenix Jarosław Chojnacki E-mail to: lenix716@wp.pl
 • Jaki jest NIP firmy Lenix Jarosław Chojnacki NIP to: 5542493786
 • Jaki jest numer REGON firmy Lenix Jarosław Chojnacki Numer REGON to: 340178430
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Lenix Jarosław Chojnacki Współrzędne geograficzne to: 52.905729984284°N 18.1162699867637°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas