Adam-Pol Krystyna Bednarek

Oferta

Nasz Dwór Biesiadny mieści się w Rojewie, na terenie powiatu inowrocławskiego, w województwie kujawsko-pomorskim. To świetne miejsce na zorganizowanie wesela bądź innej imprezy okolicznościowej.

Specjalizacją naszej firmy jest organizacja wesela. Mieliśmy zaszczyt gościć wiele par młodych oraz ich bliskich, a każde przyjęcie było oryginalne i wyjątkowe. Posiadamy sale weselne, w których pomieścić się może nawet 200 osób. Udzielamy profesjonalnego doradztwa, co do dekoracji oraz ustawienia stołów. Liczy się dla nas to, czego oczekują Państwo młodzi, dlatego dokładnie ustalamy każdy szczegół.

W dodatku posiadamy noclegi dla gości. To komfortowe rozwiązanie. Lokalizacja naszego Dworu Biesiadnego jest dogodna zarówno dla osób z Inowrocławia, Bydgoszczy, jak i dalszych miejsc.

Goście mogą liczyć na kulturalną obsługę podczas imprezy, a także pyszne i elegancko podane jedzenie. Dania z naszego menu są przygotowywane starannie, dlatego nie tylko dobrze smakują, ale także wyjątkowo wyglądają. Jesteśmy w stanie przygotować menu pod konkretne życzenia.

Organizujemy wesela w plenerze. Teren dworu to piękny ogród, wraz z roślinnością i ozdobami, co w połączeniu daje niesamowite miejsce na zorganizowanie imprezy rodzinnej, a nawet biznesowej.

Proponujemy także organizację takich imprez jak: przyjęcia komunijne, spotkania biznesowe, studniówki, bale sylwestrowe i andrzejkowe oraz uroczystości w plenerze. Zapewniamy catering.


Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Adam-Pol Krystyna Bednarek
NIP
5561008556
REGON
091216120
PKD
47.11.Z
Rok założenia
1993

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Adam-Pol Krystyna Bednarek
  • Jaki jest adres firmy Adam-Pol Krystyna Bednarek Adres to: 88-111 Rojewo 13 (woj. kujawsko-pomorskie)
  • Jakie są godziny otwarcia firmy Adam-Pol Krystyna Bednarek Godziny otwarcia to: Pn., Wt., Śr., Czw., Pt., Nd.: 08:00-20:00; Sb.: 10:00-14:00
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Adam-Pol Krystyna Bednarek Kontakt telefoniczny to: 502 235 368
  • Jaki jest e-mail do firmy Adam-Pol Krystyna Bednarek E-mail to: dwor_rojewo@onet.pl
  • Jaki jest NIP firmy Adam-Pol Krystyna Bednarek NIP to: 5561008556
  • Jaki jest numer REGON firmy Adam-Pol Krystyna Bednarek Numer REGON to: 091216120
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Adam-Pol Krystyna Bednarek Współrzędne geograficzne to: 52.90279°N 18.26007°E
Obowiązek informacyjny