Krzysztof Borowy Centrum systemów bezpieczeństwa

Oferta

Nazywam się Krzysztof Borowy i działam w branży zabezpieczeń technicznych. Prowadzone przeze mnie Centrum Systemów Bezpieczeństwa znajduje się w Reptowie, w powiecie stargardzkim, w województwie zachodniopomorskim. Na rynku istnieje nieprzerwanie od 1991 roku. Posiadam bogate doświadczenie zawodowe, dzięki czemu potrafię wyjść naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Do moich podstawowych zadań należy wykonywanie projektów zabezpieczeń technicznych, opracowywanie analiz ochrony i bezpieczeństwa obiektów, a także dokumentacji ochrony informacji niejawnych. Zajmuję się opracowywaniem planów ochrony, koncepcji integracji systemów i kosztorysowaniem robót w zakresie zabezpieczeń technicznych. Oferuję projektowanie sieci monitoringu radiowego i łączności dyspozytorskiej, montaż wraz z uruchomieniem systemów zabezpieczeń technicznych, a także prowadzenie nadzorów technicznych i uczestnictwo w odbiorach. Dodatkowo podejmuję się opracowywania ekspertyz i opiniowania systemów zabezpieczeń technicznych. Zapewniam fachowe doradztwo w zakresie ochrony obiektów systemami zabezpieczeń technicznych.

Zapraszam do kontaktu.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Krzysztof Borowy Centrum systemów bezpieczeństwa
NIP
8521621542
REGON
321517051
Rok założenia
2014

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Krzysztof Borowy Centrum systemów bezpieczeństwa
  • Jaki jest adres firmy Krzysztof Borowy Centrum systemów bezpieczeństwa Adres to: Reptowo 83 c , 73-108 Kobylanka (woj. zachodniopomorskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Krzysztof Borowy Centrum systemów bezpieczeństwa Kontakt telefoniczny to: 604 431 959
  • Jaki jest e-mail do firmy Krzysztof Borowy Centrum systemów bezpieczeństwa E-mail to: krzysztofb@hoga.pl
  • Jaki jest NIP firmy Krzysztof Borowy Centrum systemów bezpieczeństwa NIP to: 8521621542
  • Jaki jest numer REGON firmy Krzysztof Borowy Centrum systemów bezpieczeństwa Numer REGON to: 321517051
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Krzysztof Borowy Centrum systemów bezpieczeństwa Współrzędne geograficzne to: 53.366293°N 14.877939°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas