Trzask-Pol Ogrody, Adam Trzaska

Oferta

Siedziba naszej firmy Trzask-Pol znajduje się w Warszawie. Na rynku istniejemy od 30 lat. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Adam Trzaska. Głównym aspektem prowadzonej przez nas działalności jest projektowanie i wykonywanie ogrodów. Specjalizujemy się również w projektowaniu terenów zielonych w miastach i gminach. Przyjmujemy zlecenia na wykonanie ogrodów przyblokowych, montaż systemów nawadniania trawników i roślin. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi wycinka krzewów i drzew oraz regularna konserwacja ogrodów. Zajmujemy się wszystkimi formalności związanymi z wcześniej wspomnianą wycinką. Podejmujemy się wykonywania stawów i innych ozdobnych zbiorników wodnych, które pełnią też inne użytkowe funkcje.

Do naszych zadań należy zakładanie i czyszczenie oczek wodnych, w tym dobór i nasadzanie w nich roślin. Klientom oferujemy pomoc w doborze środków ochrony roślin i doradztwo w zakresie ich zastosowania. Zajmujemy się inwentaryzacją drzewostanu, układaniem ścieżek i chodników ogrodowych. Uzupełnienie oferty stanowi realizacja ogrodów wiszących. Obejmuje ona projektowanie i realizację ogrodów na balkonach oraz tarasach.

Ofertę kierujemy głównie do klientów indywidualnych, deweloperów i spółdzielni mieszkaniowych. Do swoich zadań podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i należytą starannością.

Zapraszamy do kontaktu.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Trzask-Pol Ogrody, Adam Trzaska
NIP
5242495404
Rok założenia
2008

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Trzask-Pol Ogrody, Adam Trzaska
  • Jaki jest adres firmy Trzask-Pol Ogrody, Adam Trzaska Adres to: Rembelszczyzna , Skośna 21a , 05-126 Nieporęt (woj. mazowieckie)
  • Jakie są godziny otwarcia firmy Trzask-Pol Ogrody, Adam Trzaska Godziny otwarcia to: Pn.-Czw.: 07:15-19:30; Pt.: 07:15-17:15; Sb.: 08:15-15:45
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Trzask-Pol Ogrody, Adam Trzaska Kontakt telefoniczny to: 601 401 041
  • Jaki jest e-mail do firmy Trzask-Pol Ogrody, Adam Trzaska E-mail to: trzaskpol.ogrody@poczta.fm
  • Jaki jest NIP firmy Trzask-Pol Ogrody, Adam Trzaska NIP to: 5242495404
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Trzask-Pol Ogrody, Adam Trzaska Współrzędne geograficzne to: 52.3651449959529°N 21.0313914788476°E
Obowiązek informacyjny