Wynajem podnośników koszowych i zwyżek Pv-Power24

  • Podnośniki - koszowe
  • Wynajem podnośnika koszowego wraz z obsługą operatorską
  • 26-600 Radom , Kościelna 26 lok. 1 (woj. mazowieckie)

Oferta

Firma PV-Power24.pl z Radomia oferuje kompleksowe usługi z zakresu prac wysokościowych na terenie całego województwa mazowieckiego. Dzięki naszemu doświadczeniu i specjalistycznemu sprzętowi, w tym teleskopowym podnośnikom koszowym, możemy świadczyć usługi na wysokości nawet do 38 metrów nad ziemią. Nasze mobilne podnośniki są niezawodne i sprawdzają się w różnych warunkach, zarówno na zewnątrz budynków, jak i w dużych obiektach przemysłowych.

Nasza oferta obejmuje udział w różnego rodzaju pracach budowlanych i remontowych, takich jak ocieplanie elewacji, malowanie, montaż konstrukcji czy montaż reklam. Dodatkowo oferujemy usługi mycia elewacji, okien i dachów oraz usuwania śniegu i sopli z dachów. Nasza firma specjalizuje się także w wycinaniu drzew z podkładu podnośników koszowych.

Ponadto świadczymy usługi wynajmu dźwigów i ładowarek teleskopowych, które są niezbędne do różnych prac budowlanych i remontowych. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb klienta, zapewniając kompleksową obsługę na każdym etapie zlecenia.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, aby uzyskać więcej informacji i skorzystać z naszej profesjonalnej oferty. PV-Power24.pl — solidność i profesjonalizm w każdym projekcie!


Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
PV-Power24 Wynajem podnośników koszowych i zwyżek
NIP
8111367328
Rok założenia
2020

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: PV-Power24 Wynajem podnośników koszowych i zwyżek
  • Jaki jest adres firmy PV-Power24 Wynajem podnośników koszowych i zwyżek Adres to: 26-600 Radom , Kościelna 26 lok. 1 (woj. mazowieckie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy PV-Power24 Wynajem podnośników koszowych i zwyżek Kontakt telefoniczny to: 537 908 256
  • Jaki jest e-mail do firmy PV-Power24 Wynajem podnośników koszowych i zwyżek E-mail to: matbud10@op.pl
  • Jaki jest NIP firmy PV-Power24 Wynajem podnośników koszowych i zwyżek NIP to: 8111367328
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas