Kancelaria Radcy Prawnego Agata Bilska

 • Radcy prawni
 • 26-600 Radom , Zegara Słonecznego 2 lok. 5 (woj. mazowieckie)

Oferta

Kancelaria Radcy Prawnego Agaty Bilskiej mieści się w Radomiu, w województwie mazowieckim. Działalność prowadzimy od 2015 roku.

Specjalizujemy się w niemal każdej dziedzinie prawa. Zajmujemy się przede wszystkim sprawami z zakresu prawa pracy oraz prawa rodzinnego, administracyjnego, cywilnego i karnego. Zapewniamy pomoc w sprawach odszkodowawczych i oświatowych.

Skontaktować się z nami można w sprawie uzyskania odszkodowania z powodu bezumownego korzystania z nieruchomości lub wypadku komunikacyjnego. Jeśli chodzi o nieruchomości to pomagamy też w uzyskaniu prawa własności do domu i ziemi.

Zajmując się sprawami rodzinnymi pomagamy w przypadku przede wszystkim podziału majątku, eksmisji oraz rozwodów i separacji. Oferujemy orzeczenia i mediacje oraz udzielamy porad w przypadku spraw dotyczących kontaktów z dziećmi.

Zapewniamy pomoc prawną w zakresie należności pieniężnych. Ponadto zajmujemy się sprawami o zapłatę.

Obsługujemy ośrodki pomocy społecznej w zakresie bieżących spraw, które są przez nie realizowane, w tym też w zakresie pomocy społecznej, świadczeń rodzinnych i alimentacyjnych.

Nasza oferta obejmuje również obsługę szkół. Doradzamy w zakresie Karty Nauczyciela i prawa pracy. Pomagamy podjąć decyzje kadrowe i udzielamy porad nauczycielom. W przypadku sporów podejmujemy się reprezentowania w sądach.

Obsługujemy jednostki organizacyjne i urzędy. Składamy odwołania od decyzji ZUS, jeśli chodzi o emerytury i renty. Uzupełnienie oferty to sporządzanie apelacji, zażaleń i pozwów.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Kancelaria Radcy Prawnego Agata Bilska
NIP
7961320270
REGON
363362041
Rok założenia
2016

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Kancelaria Radcy Prawnego Agata Bilska
 • Jaki jest adres firmy Kancelaria Radcy Prawnego Agata Bilska Adres to: 26-600 Radom , Zegara Słonecznego 2 lok. 5 (woj. mazowieckie)
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Kancelaria Radcy Prawnego Agata Bilska Kontakt telefoniczny to: 505 906 876
 • Jaki jest e-mail do firmy Kancelaria Radcy Prawnego Agata Bilska E-mail to: agatabilskaa@gmail.com
 • Jaki jest NIP firmy Kancelaria Radcy Prawnego Agata Bilska NIP to: 7961320270
 • Jaki jest numer REGON firmy Kancelaria Radcy Prawnego Agata Bilska Numer REGON to: 363362041
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Kancelaria Radcy Prawnego Agata Bilska Współrzędne geograficzne to: 51.4078846°N 21.1560328778933°E
Informacja o przetwarzaniu danych
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas