Dudziak Franciszek Zakład Pogrzebowy

Oferta

Prowadzimy całodobowy zakład pogrzebowy w Pyrzycach, w województwie zachodniopomorskim. Osobą decyzyjną w naszym przedsiębiorstwie jest Franciszek Dudziak. W branży działamy już od bardzo dawna, bo od 1991 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie rzetelnie wykonywać swoją pracę. Pomagamy w przejściu ciężkich chwil związanych ze śmiercią członka rodziny lub przyjaciela.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z jak wieloma negatywnymi emocjami wiąże się utrata bliskiej osoby. Naszym zadaniem jest dołożenie wszelkich starań, by pomóc Państwu przetrwać trudne momenty i umożliwić godne pożegnanie. Pogrzeby organizujemy kompleksowo.

Podejmujemy się transportu zmarłych, dzięki nowoczesnej flocie karawanów marki Mercedes. Działamy na terenie całego kraju. Zwłoki przechowujemy we własnej chłodni. Zajmujemy się kopaniem i wykładaniem grobów. Posiadamy baldachimy i windy, dzięki którym robimy to sprawnie. Załatwimy też wszelkie formalności w KRUS i ZUS oraz pomożemy w wypłacie zasiłku pogrzebowego.

Specjalizujemy się w organizacji styp. Do dyspozycji gości pogrzebowych oddajemy salę okazjonalną na poczęstunki. Zapewniamy możliwość wynajęcia trębacza lub organisty. Nastrojowa muzyka umożliwi chwilę zadumy. Na życzenie klientów odprawiamy nabożeństwa w naszej kaplicy w obrządkach różnych wyznań. Dodatkowo prowadzimy sprzedaż wiązanek pogrzebowych i wieńców. Proponujemy też duży wybór trumien.

Zapewniamy dyskrecję i wsparcie. Usługi pogrzebowe świadczymy całodobowo.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Dudziak Franciszek Zakład Pogrzebowy
NIP
8531007217
REGON
810517957
Rok założenia
1991

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Dudziak Franciszek Zakład Pogrzebowy
  • Jaki jest adres firmy Dudziak Franciszek Zakład Pogrzebowy Adres to: 74-200 Pyrzyce , Cmentarna 1 (woj. zachodniopomorskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Dudziak Franciszek Zakład Pogrzebowy Kontakt telefoniczny to: 607 883 225
  • Jaki jest e-mail do firmy Dudziak Franciszek Zakład Pogrzebowy E-mail to: franciszek.dudziak52@gmail.com
  • Jaki jest NIP firmy Dudziak Franciszek Zakład Pogrzebowy NIP to: 8531007217
  • Jaki jest numer REGON firmy Dudziak Franciszek Zakład Pogrzebowy Numer REGON to: 810517957
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Dudziak Franciszek Zakład Pogrzebowy Współrzędne geograficzne to: 53.14161°N 14.87145°E
Obowiązek informacyjny