Lohnsteuer Hilfe-Polonia E.v.

 • Doradztwo podatkowe
 • Fachowo i skutecznie rozliczamy podatki niemieckie
 • 37-700 Przemyśl , Barska 15 (woj. podkarpackie)

Oferta

Centrum Podatku Niemieckiego z Przemyśla to profesjonalne biuro doradcze, które oferuje wszechstronną pomoc w zakresie rozliczeń podatkowych z Niemieckim Urzędem Skarbowym. Naszym celem jest dostarczenie najwyższej jakości usług, aby spełnić oczekiwania każdego klienta.

Dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Lohnsteuer Hilfe-Polonia e.V, posiadającym uprawnienia w zakresie niemieckiego doradztwa podatkowego, oferujemy wiele usług, takich jak sporządzanie deklaracji podatkowych, reprezentowanie podatnika przed niemieckim Urzędem Finansowym oraz pomoc podatkowa. Zapewniamy wsparcie zarówno dla pracowników sezonowych, jak i kontraktowych.

Nasze zaangażowanie oraz bogate doświadczenie sprawiają, że cieszymy się zaufaniem klientów. Warto dodać, że właściciel biura – mgr Hubert Fal – posiada praktykę w Konsulacie Generalnym RP w Monachium, gdzie zdobył wiedzę z zakresu niemieckiego i polskiego prawa administracyjnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego oraz prawa międzynarodowego prywatnego.

W Centrum Podatku Niemieckiego z Przemyśla oferujemy również wstępną kalkulację zwrotu podatkowego. Działamy szybko i sprawnie, szacując zwrot na podstawie danych przekazanych przez klientów. Pomagamy również w odwołaniach od decyzji podatkowych i skarg do Sądów Finansowych (Finanzgericht), dzięki upoważnieniu Stowarzyszenia Lohnsteuer Hilfe Polonia e.V.

Nasza oferta obejmuje także doradztwo w zakresie wyboru jednej z 6 klas podatkowych (Steuerklasse), które są uwarunkowane przez stan cywilny, liczbę oraz wiek dzieci. Te czynniki wpływają na wysokość zaliczek pobieranych z pensji i odprowadzanych do Urzędu Finansowego.

Wspieramy osoby związane z Niemcami, zarówno te uzyskujące dochody na terenie tego kraju, jak i emerytów pobierających niemiecką emeryturę czy rentę oraz osoby otrzymujące niemieckie świadczenia socjalne (np. zasiłek dla bezrobotnych).

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w Centrum Podatku Niemieckiego.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Lohnsteuer Hilfe-Polonia E.v.
NIP
190365389

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Lohnsteuer Hilfe-Polonia E.v.
 • Jaki jest adres firmy Lohnsteuer Hilfe-Polonia E.v. Adres to: 37-700 Przemyśl , Barska 15 (woj. podkarpackie)
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Lohnsteuer Hilfe-Polonia E.v. Kontakt telefoniczny to: 16 675 01 36
 • Jaki jest e-mail do firmy Lohnsteuer Hilfe-Polonia E.v. E-mail to: biuro@centrumpodatku.pl
 • Jaki jest NIP firmy Lohnsteuer Hilfe-Polonia E.v. NIP to: 190365389
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Lohnsteuer Hilfe-Polonia E.v. Współrzędne geograficzne to: 49.7848032034668°N 22.7647854561793°E
Informacja o przetwarzaniu danych
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas