Ireneusz Lazarski Domy kanadyjskie

Oferta

Siedziba naszej firmy stolarsko-budowlanej mieści się w Pruszczu Gdańskim, w województwie pomorskim. Przedsiębiorstwo zarządzane jest przez Ireneusza Lazarskiego. Na rynku funkcjonujemy od 1993 roku. Doświadczenie zdobywamy już od dawna i stale się rozwijamy. Na wysoką jakość świadczonych przez nas usług wpływa wieloletnia praktyka odbywana w USA.

Specjalizujemy się w budowie domów w konstrukcji szkieletowej. Zlecenia realizujemy szybko - dom w stanie surowym o powierzchni 170 m2 postawimy w maksymalnie 4 tygodnie. Tworzymy budynki letniskowe, całoroczne i mieszkalne. Współpracujemy z wysoko wykwalifikowanymi architektami, którzy stworzą idealne projekty lub przerobią już istniejące.

W pracy korzystamy wyłącznie z naturalnych i ekologicznych materiałów budowlanych. Stosowane przez nas drewno to wysokiej klasy suszona, czterostronnie obrobiona sosna. Zdecydowanie się na konstrukcję szkieletową jest inwestycją. Utrzymanie takiego domu jest znacznie tańsze. Niższe są również rachunki za zużycie energii grzewczej, ze względu na świetną termoizolację. Dodatkowo zakładamy grubą warstwę wyciszającej wełny mineralnej. Kolejnym atutem jest trwałość. W Stanach Zjednoczonych istnieją nawet kilkusetletnie domy.

Działamy w pełni kompleksowo. Budujemy fundamenty, zakładamy ogrzewanie podłogowe, montujemy instalacje kanalizacyjne, konstrukcje oraz jej poszycia. Zbudujemy dach i elewację, zakończymy prace zewnętrzne i przeprowadzimy te wykończeniowe.

Kolejnym profilem naszej działalności jest montaż centralnego odkurzacza - świetna alternatywa dla tradycyjnego. Jego użytkowanie nie wiąże się z unoszeniem się roztoczy oraz drobnoustrojów podczas sprzątania, dlatego świetnie spełni swoje zadanie w przypadku alergików.

Zachęcamy do kontaktu w razie pytań. Odpowiemy na każde i udzielimy fachowego doradztwa. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Razem zbudujmy Twój wymarzony dom!

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Ireneusz Lazarski Domy kanadyjskie
NIP
5842264587
REGON
190095987
PKD
43.32.Z
Rok założenia
1993
Liczba pracowników
6-10 osób

Opinie (0)

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy. Twoja opinia wkrótce pojawi się w serwisie.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Ireneusz Lazarski Domy kanadyjskie
  • Jaki jest adres firmy Ireneusz Lazarski Domy kanadyjskie Adres to: 83-000 Pruszcz Gdański , Kasprowicza 22 (woj. pomorskie)
  • Jakie są godziny otwarcia firmy Ireneusz Lazarski Domy kanadyjskie Godziny otwarcia to: Pn.-Pt.: 08:00-16:00
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Ireneusz Lazarski Domy kanadyjskie Kontakt telefoniczny to: 58 683 18 75
  • Jaki jest e-mail do firmy Ireneusz Lazarski Domy kanadyjskie E-mail to: lazarski@budownictwoszkieletowe.pl
  • Jaki jest NIP firmy Ireneusz Lazarski Domy kanadyjskie NIP to: 5842264587
  • Jaki jest numer REGON firmy Ireneusz Lazarski Domy kanadyjskie Numer REGON to: 190095987
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Ireneusz Lazarski Domy kanadyjskie Współrzędne geograficzne to: 54.263358°N 18.675873°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas