Artykuł sponsorowany Zatrudniasz kierowców? Psychotesty to podstawa!

Zatrudniasz kierowców? Psychotesty to podstawa!

Prowadząc firmę, która zatrudnia kierowców lub operatorów maszyn, niezależnie od charakteru ich pracy, muszą być oni cyklicznie poddawani testom psychologicznym, wykluczającym wszelkie nieprawidłowości, mogące w efekcie doprowadzić do tragedii na drodze lub budowie. Choć tego typu badania wykonywane są zazwyczaj w państwowych lub prywatnych ośrodkach świadczących usługi z zakresu medycyny pracy, warto przyjrzeć się ofercie prywatnych przedsiębiorstw świadczących takie usługi.

Jeśli w swojej firmie zatrudniamy kierowców, operatorów wózków widłowych lub innych maszyn, nieważne czy prowadzą oni auta osobowe, ciężarowe, autobusy czy inne maszyny -  ich stan psychofizyczny jest niezwykle istotnym elementem rzutującymi bezpośrednio na jakość ich pracy, a co za tym idzie również na bezpieczeństwo innych. Dlatego też tacy pracownicy powinni być cyklicznie poddawani specjalistycznym badaniom, które zazwyczaj wykonuje się w ośrodkach medycyny pracy. Niestety z jakością tego typu badań bywa różnie. Na szczęście pojawiły się na rynku prywatne firmy, w których tego typu testy psychologiczne można przeprowadzić. Jedną z nich jest Gabinet Badań Psychologicznych prowadzony przez Katarzynę Dróżdż, zlokalizowany w Goleniowie.

Profesjonalne przygotowanie

Gabinet Katarzyny Dróżdż to w pełni profesjonalne miejsce, gdzie wykonuje się różnorakie testy psychologiczne z zakresu medycyny pracy, pozwalające ocenić indywidualne predyspozycje lub defekty przyszłych kierowców, operatorów oraz pracowników wysokościowych. Prowadząca badania jest osoba wykształconą specjalizującą się w psychologii. Ukończyła psychologię ze specjalnością kliniczną na Uniwersytecie Humanistycznym SWPS w Poznaniu, oraz studia podyplomowe w zakresie psychologii transportu. Jeśli poszukujemy sprawdzonych specjalistów oferujących badania z zakresu medycyny pracy, Gabinet Katarzyny Dróżdż oferuje zarówno specjalistyczne testy psychologiczne dla kierowców, ale również dla operatorów maszyn budowlanych, oraz osób wykonujących specjalistyczne prace na wysokościach.

Badania dla kierowców ale nie tylko…

Głównym przedmiotem działalności Gabinetu Katarzyny Dróżdż są badania psychologiczne oraz badania psychotechniczne, skierowane dla kierowców, ale także do operatorów wózków widłowych oraz innych specjalistycznych pojazdów mechanicznych. Z usług gabinetu, w ramach badań z medycyny pracy, korzystają głównie taksówkarze, a także egzaminatorzy i instruktorzy nauki jazdy. Oprócz tego Gabinet Katarzyny Dóżdż oferuje badania psychologiczne dla kierowców prowadzących pojazdy służbowe, a także dla amatorów sportów motorowych. Badania prowadzone są indywidualnie lub w małych grupach. Co więcej jest możliwość ich wykonania również w soboty i niedziele. Badania wykonywane są na nowoczesnym sprzęcie, a część z zadań odbywa się przy użyciu ekranu dotykowego komputera. Co ciekawe, oferta Gabinetu Katarzyny Dróżdż skierowana jest również dla zawodowych sędziów oraz prokuratorów. Jeśli więc istnieje potrzeba przeprowadzenia specjalistycznych testów psychologicznych z zakresu medycyny pracy, Gabinet Katarzyny Dróżdż to najlepszy i sprawdzony wybór.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas