Materiał Partnera Soczewki kontaktowe- nie takie straszne

Soczewki kontaktowe- nie takie straszne

Kiedy okazuje się, że musimy zacząć nosić okulary, często obawiamy się pogorszenia komfortu funkcjonowania. Wydaje nam się, że nie będziemy mogli uprawiać ulubionego sportu lub codzienna aktywność będzie utrudniona. Nic bardziej mylnego! Obecnie można zaopatrzyć się w wygodne okulary i oprawki, których niemal nie poczujemy! Możemy zakupić okulary dla sportowców albo wybrać soczewki kontaktowe.

Optyk Weber to profesjonalny salon optyczny, którego pracownicy pomogą wybrać rodzaj szkieł, soczewek lub oprawki okularowe uwzględniając Państwa potrzeby, typ urody, styl życia i aktualne trendy. Stawiamy na profesjonalną obsługę klienta i oferujemy wyłącznie produkty wysokiej jakości. Każda wizyta to bezpłatne badanie wzroku, które pozwoli dobrać odpowiednią moc szkieł i soczewek. Wiele osób obawia się szkieł kontaktowych, twierdząc, że będą mieli problem z ich użytkowaniem. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania oraz przeszkolą jak poprawnie zakładać i zdejmować szkła kontaktowe!

Soczewki kontaktowe to synonim wygody

Wybór okularów i oprawek nie jest łatwy, szczególnie jeśli lubimy ruch i jesteśmy aktywni. Zależy nam na tym, aby móc dalej uprawiać ulubione dyscypliny sportu, jednak czasami okulary mogą nam to utrudnić. Co prawda możemy zdecydować się na okulary dla sportowców, które są wykonane z odpornych na uszkodzenia materiałów. Są one też wykonane z lżejszych soczewek, przez co zapominamy, że mamy je na nosie. Korzystając z usług i oferty naszego salonu, dzięki naszym pracownikom dowiedzą się Państwo, jaki rodzaj szkieł będzie dla Państwa najlepszy i jaki kształt oprawek sprawdzi się najlepiej. Jednak przy niektórych dyscyplinach nawet takie udogodnienie może okazać się niewystarczające. Dlatego wtedy wygodną opcją jest wybór soczewek kontaktowych. Badanie wzroku pomoże ocenić czy kondycja i stan naszych oczu pozwalają na ich noszenie. W trakcie takiego badania określane są wszystkie parametry potrzebne do wyboru odpowiedniego modelu soczewek. W naszym salonie nauczymy Państwa jak wygodnie i szybko je nakładać oraz zdejmować.

Oferta soczewek kontaktowych

W naszym salonie można zaopatrzyć się w soczewki dobierane do konkretnej wady wzorku i potrzeb klienta. Pierwsza decyzja dotyczy tego, czy potrzebne są nam soczewki miękkie, czy twarde. Przy skomplikowanych lub dużych wadach wzroku polecane są soczewki twarde. Są one trwałe i można je nosić nawet do 2 lat. Dopasowuje się je do każdego klienta indywidualnie. Soczewki miękkie są mniej trwałe i nie wymagają dopasowania. O wygodzie decyduje również to, ile czasu można nosić dane soczewki. Można wybrać soczewki kontaktowe miesięczne, dwutygodniowe czy dzienne. Jeśli nosi się je na zmianę lub jako uzupełnienie okularów wystarczą soczewki jednodniowe, które zakłada się rano i wyrzuca wieczorem. Wszystkie inne wymagają specjalnych płynów do pielęgnacji, które przedłużą ich trwałość. W naszym salonie kupią Państwo wszelkie niezbędne artykuły pielęgnacyjne jak płyny, pojemniki na soczewki, etui do ich przechowywania czy krople nawilżające.

Opracowanie:

Optyk Weber Hanna Weber

Piła , Śródmiejska 15

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas