Artykuł sponsorowany Profesjonalne urządzenia laboratoryjne i systemy uzdatniania wody tylko od firmy Elkar

Profesjonalne urządzenia laboratoryjne i systemy uzdatniania wody tylko od firmy Elkar

Potrzebujesz profesjonalnego sprzętu do uzdatniania wody? Interesują cię chłodziarki laboratoryjne lub podobne urządzenia? Bogate wyposażenie laboratoriów oraz sprawdzone i skuteczne systemy oczyszczania wody oferuje przedsiębiorstwo Elkar z Kętów, zajmująca się także naprawą i serwisem sprzętu laboratoryjnego. Sprawdź, dlaczego to z usług tej firmy warto skorzystać.

Laboratoria na co dzień

Laboratoria są potrzebne nie tylko w medycynie, ale również w życiu codziennym. Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest istnienie i funkcjonowanie tych placówek. Skąd wiadomo, że woda, która leci z kranu, jest pozbawiona zanieczyszczeń i że każdy produkt, po który klient sięgnie w sklepie, pozostaje bezpieczny dla użytkowania? Całe otoczenie człowieka jest nieustannie, dzień po dniu, badane właśnie w laboratoriach. Miejsca te powinny być zatem odpowiednio wyposażone, zarówno w meble i blaty odporne na działanie kwasów i innych substancji chemicznych czy odczynników, jak i specjalistyczną aparaturę. Niezależnie od tego, jaki jest rodzaj eksperymentów, urządzenia umożliwiające przeprowadzenie niezbędnych testów muszą być sterylne, bezpieczne i nieuszkodzone.

Sprzęt laboratoryjny

Firma Elkar z Kętów działa na rynku laboratoryjnym od prawie trzydziestu lat. Zdobyte przez ten czas doświadczenie oraz dobrze wyposażony park maszynowy, uwzględniający drukarki 3D oraz frezarki sterowane automatycznie, umożliwiają produkcję najwyższej klasy sprzętu laboratoryjnego, wykorzystywanego na co dzień w firmach produkcyjnych oraz centrach badawczych i farmaceutycznych. W bogatej ofercie znajdują się nie tylko standardowe urządzenia, ale również te wykonywane na zamówienie, zgodnie z zapotrzebowaniem klientów. Każdy etap produkcji, począwszy od stworzenia projektu, poprzez montaż odpowiednich materiałów i podzespołów, aż do testów diagnostycznych, jest ściśle kontrolowany – tak, aby spełniał wyśrubowane normy i standardy BHP. Dzięki temu powstałe sprzęty są nie tylko bezpieczne i miarodajne, ale także najwyższej możliwej jakości. W koszyku produktowym firmy Elkar znajdują się między innymi:

  • komory termostatyczne,

  • suszarki do szkła laboratoryjnego,

  • cieplarki laboratoryjne,

  • prasy laboratoryjne,

  • systemy oczyszczania oraz uzdatniania wody, takie jak pompy wspomagające czy  demineralizatory wody,

  • urządzenia do kiełkowania nasion,

  • lampy wiruso- i bakteriobójcze (przepływowe oraz bezpośredniego działania).

Naprawa wyposażenia laboratoryjnego

Jak można się dowiedzieć z encyklopedii, pojęcie serwisu obejmuje ogół czynności przywracających bądź zapewniających właściwe funkcjonowanie danego urządzenia. Serwis obejmuje więc nie tylko wymagane prawem przeglądy okresowe, ale również szeroko rozumiane działania konserwacyjne, naprawę, wymianę części i kalibrację. Naprawa sprzętu laboratoryjnego nie tylko umożliwia przeprowadzanie testów i uzyskanie miarodajnych wyników, ale podnosi bezpieczeństwo pracujących na nim osób i zmniejsza koszty. Oprócz produkcji sprzętu laboratoryjnego firma Elkar zajmuje się także jego naprawą i serwisem, dzięki czemu wszystkie urządzenia będą znajdować się w należytym stanie technicznym.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas