Artykuł sponsorowany Piękny uśmiech, czyli leczenie zachowawcze w gabinecie Aleksandry Łojczyk

Piękny uśmiech, czyli leczenie zachowawcze w gabinecie Aleksandry Łojczyk

Profilaktyka stomatologiczna jest niezwykle ważną kwestią dla każdego z nas. Nasze zęby narażone są na wiele niesprzyjających czynników, które prowadzą do pojawiania się ubytków, oraz ich osłabienia. Jednak mimo wszystko, jak z pewnością powtarzali nam rodzice „o zęby trzeba dbać”. Skuteczne i dokładne leczenie stomatologiczne możemy prowadzić w gabinecie Aleksandry Łojczyk – jakość ma tu największe znaczenie.

Stomatologiczne leczenie zachowawcze

Niestety wciąż u wielu z nas panuje przekonanie, że dentyści odwiedzani są jedynie, gdy staje się to koniecznością, czyli wtedy kiedy boli. Stomatolog jednak z pewnością zachęca nas do regularnego dokonywania przeglądów i leczenia ubytków. Takie podejście sprawia, że łatwiej jest wyleczyć zęby, a pojawiające się problemy nie są ani duże, ani bolesne. Omijanie gabinetu stomatologicznego często skutkuje koniecznością leczenia kanałowego, a w niektórych przypadkach również usunięciem zęba. Usługi w zakresie leczenia zachowawczego to oczywiście przeglądy, leczenie pojawiających się ubytków, ale również usuwanie kamienia czy piaskowanie. Taka dbałość o zęby i wybór profesjonalnego gabinetu, takiego jak Gabinet Ortodontyczny i Stomatologiczny Łojczyk Aleksandra, sprawiają, że nasze zęby będą piękne, zdrowe, uśmiech szeroki i długie lata będziemy cieszyć się własnymi zębami.

Wybierając stomatologa, pamiętaj, że istotne jest podejście do pacjenta, jak i umiejętności samego dentysty, czy posiadany sprzęt. Wiele osób chętnie korzysta np. z możliwości wykonania podstawowych zdjęć RTG na miejscu. Tak naprawdę im częściej sprawdzimy, jak mają się nasze zęby, tym mniej czasu w fotelu spędzimy.

Chirurgia dentystyczna – profesjonalne usługi

Dla wielu osób takie połączenie słów „chirurgia dentystyczna” może brzmieć przerażająco. Jednak w większości przypadków nie są to bardzo poważne zabiegi i szybko dochodzi się po nich do siebie. Jak mówi specjalista z gabinetu Aleksandry Łojczyk:

Chirurgia dentystyczna jest bardzo potrzebą dziedziną. Często samo wyrwanie zęba nie wystarczy, gdyż jego korzenie mogą się złamać, wówczas trzeba je usunąć, jeśli pacjent przychodzi z połamanym zębem, to wówczas również pozostałości usuwa się chirurgicznie. Mało przyjemnym zabiegiem jest z pewnością usuwanie ósemek, które często nie rosną w odpowiedni sposób, więc niezbędne staje się ich wycięcie. W takich przypadkach pacjenci przez maksymalnie kilka dni dochodzą do siebie, może pojawić się również opuchlizna, która szybko ustępuje.

Jeśli więc cokolwiek dzieje się z naszym uzębieniem, to nie zwlekajmy, tylko umówmy się na wizytę i stopniowo je leczmy, a może unikniemy wyrywania i usuwania go lub przynajmniej takie problemy odsuniemy w czasie.

Opracowanie:

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter