Artykuł sponsorowany Okulary jako biżuteria dopasowana do twojego charakteru i wyglądu. Zakład optyki okularowej Maciej Kucharski

Okulary jako biżuteria dopasowana do twojego charakteru i wyglądu. Zakład optyki okularowej Maciej Kucharski

Jeśli dla ciebie noszenie okularów to wyrok, warto przekonać się do nich, bowiem na rynku jest coraz więcej modeli, które mogą stanowić wręcz dodatek do całej twojej stylizacji. Niektórzy specjalnie ubierają nawet takie ze szkłami bez żadnych parametrów, aby tylko dodać charakteru całemu wyglądowi. Zobacz ofertę Zakładu optyki okularowej Maciej Kucharski i dobierz takie, w których będziesz czuł się naprawdę dobrze!

Odpowiedni dobór okularów korekcyjnych

Kilkanaście lat temu ciężko było dostać takie okulary, które będą idealnie dopasowane do kształtu twarzy, kolorystyki oczu i żeby pasowały do każdej stylizacji, nie wyróżniając człowieka w tłumie. Asortyment Zakładu optyki okularowej Maciej Kucharski jest na tyle bogaty, że każdy może znaleźć coś dla siebie.

Okulary korekcyjne czasami traktowane są jako dodatek do całej stylizacji. Idealnie dopasowane do charakteru i osobowości mogą stworzyć nieodłączny atrybut każdego ubioru i wizualnego całokształtu. Nie każdy jednak jest w stanie wyczuć, który model oprawek będzie dobrze się nosił, dlatego warto skorzystać z fachowego doradztwa specjalistów z salonu optycznego i zdać się na ich doświadczenie i gust.

Odpowiednie dbanie o okulary również przyczynia się do ich nieskazitelnego wyglądu. Naszym klientom proponujemy dobór futerałów, ściereczek i płynów do czyszczenia szkieł, które pozwalają na stuprocentową przejrzystość bez żadnych zakłóceń, co wpływa na wygodę w ich noszeniu.

Dobór oprawek do kształtu twarzy

Jeśli nadal nie jesteś przekonany do okularów, warto wziąć pod uwagę ich komfort w zakładaniu i zdejmowaniu w przeciwieństwie do soczewek kontaktowych. Możesz w każdej chwili schować je do torebki, jeśli zaczną ci przeszkadzać. Taka opcja dotyczy małej wady wzroku.

Zauważ również, że niektórzy specjalnie zakładają tak zwane zerówki, aby zmienić swoją stylizację i dodać jej charakteru. Z racji bogatego wyboru oprawek w różnych kształtach i kolorach można zainwestować w kilka modeli i codziennie nosić inny.

Pamiętaj jednak, że dobór odpowiednich oprawek okularowych jest bardzo ważny dla wygody i komfortu noszenia. Najpierw należy zwrócić uwagę na kształt twarzy - kwadratowe twarze powinny wybrać okrągłe oprawki, a owalne mogą zdecydować się na niemal każdy kształt. Następnie warto dopasować wielkość oprawek do rozmiaru twarzy i oczu oraz do stylu życia - np. sportowcy powinni wybrać bardziej wytrzymałe modele. Najważniejsze jest jednak, aby czuć się dobrze i pewnie w swoich okularach.

Opracowanie:

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas