Artykuł sponsorowany Nowoczesny ośrodek medycyny pracy – Jelenia Góra

Nowoczesny ośrodek medycyny pracy – Jelenia Góra

Obecnie można zaobserwować bardzo duże zapotrzebowanie na lekarzy, którzy wyspecjalizowali się w tak zwanej medycynie pracy. Jest to związane nie tylko z restrykcyjnymi przepisami dotyczącymi kontroli okresowych, wstępnych, czy też innych specjalistycznych – np. badania na posiadanie broń, czy badanie przy kursie prawa jazdy. Medycyna pracy stale się rozwija, dzięki wielu firmom, które podpisują z nowoczesnymi placówkami umowy świadczenia pomocy medycznej, w ramach pakietów socjalnych dla swoich pracowników. Takie udogodnienie oferuje dla klientów biznesowych Jeleniogórski Ośrodek Medycyny Pracy.

Zakres badań

Jeleniogórski Ośrodek Medycyny Pracy słynie głównie ze świadczenie usług medycznych, dotyczących badań kontrolnych, okresowych i wstępnych. Analizy stanu zdrowia pacjentów są ważne również dla kierowców i kandydatów na kierowców wszystkich kategorii. W JOMP przeprowadza się również świadectwa zdrowotne kwalifikacji osób ubiegających się o pozwolenie na broń. To między innymi w takich przypadkach ważne są konsultacje laryngologiczne, okulistyczne, psychiatryczne, czy też psychologiczne. Tak szeroki zakres działań pozwala Jeleniogórskiemu Ośrodkowi Medycyny Pracy, na obsługiwanie pacjentów indywidulanych, a także tych wysyłanych przez pracodawców, szkoły jazdy, czy inne instytucje – również przez policję i sądy, w przypadku konieczności uzyskania różnych orzeczeń lekarskich.

Lekarze specjaliści i profesjonalna kadra pielęgniarsko-zarządcza

Dzisiaj nie tylko wiele poradni, badania diagnostyczne, czy szczepienia ochronne, są wyróżnikiem dobrego ośrodka medycyny pracy. Ważne są również wysokie standardy obsługi pacjentów, którzy nie tylko uzyskają kompleksowe analizy swojego zdrowia, dzięki mulitdyscyplinarnej kadrze specjalistów, ale także nie muszą oczekiwać na przyjęcie w długich kolejkach. W JOMP wprowadzono dla przykładu bardzo złożony system zarządzania, który dzisiaj usprawnia obsługę pacjentów, również na poziomie medycznym. Zarejestrowane osoby mają możliwość skorzystania z błyskawicznych badań laboratoryjnych, a także z konsultacji u okulistów, otolaryngologów, neurologów, oraz oczywiście lekarzy medycyny pracy! Jeleniogórski ośrodek jest jednym z najlepszych tego typu placówek w regionie, a nawet i w Polsce. Dowodem na to jest między innymi współpraca z ponad setką przedsiębiorstw o różnym profilu działalności. Są to firmy usługowe, przemysłowe, produkcyjne, a także liczne instytucje publiczne, które wykorzystują również obsługę medyczną JOMP w ramach prac komisji BHP na terenie zakładów pracy.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter