Artykuł sponsorowany Negatywna energia – jak się jej pozbyć z mieszkania?

Negatywna energia – jak się jej pozbyć z mieszkania?

Magia i zabobony nie istnieją – czy aby na pewno? Wiele zdarzeń wymyka się logicznemu pojmowaniu i często sięgnięcie po rytuały, a nie twarde dowody, przynosi rezultaty. Dlatego też rzesze ludzi na całym świecie wierzy w ich moc i zwraca się po pomoc do uzdrowicieli czy wykonuje rytuały na własną rękę. Nie inaczej jest, kiedy w domu czuć złą aurę. Jak pozbyć się negatywnej energii?

Negatywna energia – fanaberia czy prawda?

Wiele wskazuje na to, że pomimo wejścia w XXI wiek ludzie nadal wierzą w zabobony i czary. Może to wynikać z prostego faktu, że pomimo rozwoju nauki oraz poszerzenia wiedzy, współcześni ludzie wciąż doświadczają różnych zdarzeń, których racjonalne wyjaśnienie jest trudne. Jednym z takich problemów może być negatywna energia, zbierająca się w pomieszczeniach. Zdarza się, że pozornie wszystko jest w porządku, ale podskórnie czujemy, że coś jest nie tak. W takich momentach uruchamia się intuicja, która ostrzega przed miejscami przesiąkniętymi złą aurą

Negatywna energia pomieszczenia tworzy się ze złych emocji, tragicznych zdarzeń, a także nieprzychylnych myśli innych ludzi. Negatywna energia to zalegająca złość, zazdrość – nasza czy też poprzednich lokatorów. Przybywanie w pomieszczeniach, w których skumulowała się negatywna energia może niekorzystnie wpływać na samopoczucie, a nawet powodować dolegliwości fizyczne. Jeżeli po wejściu do domu nagle stajemy się zmęczeni, nic nam się nie chce, albo wręcz przeciwnie: uaktywnia się zły nastrój, rozdrażnienia, a kłótnie są na porządku dziennym to warto zastanowić się, czy nie jest potrzebna duchowa interwencja.

Oczyszczanie mieszkania ze złej energii pomoże uporać się z problemami. Można spróbować przeprowadzić taki rytuał samodzielnie lub skorzystać z usług fachowca. Uzdrowiciel zdecyduje, jaka metoda będzie najlepsza, a my i domownicy odczujemy pozytywne skutki praktycznie od razu. Mieszkańcy Nysy oraz okolic mają do dyspozycji doświadczoną refleksolożkę – Patrycja Mizia zajmuje się medycyną naturalną, ziołolecznictwem oraz konchowaniem uszu.

Metody oczyszczania przestrzeni

Istnieje wiele sposobów na pozbycie się niechcianej energii z domu. Rytuały oczyszczające to jedne z najstarszych, jakie można spotkać praktycznie w każdej kulturze na świecie. Problemy związane ze złą energią towarzyszą ludzkości od zawsze – w końcu sami ją produkujemy! Dlatego również  w obecnych czasach trzeba wyganiać negatywne wibracje z domowego gniazdka. Każdy rytuał oczyszczania powinno poprzedzić dokładne wywietrzenie oraz posprzątanie mieszkania, zwłaszcza, jeśli przeprowadzamy się do mieszkania, które mało już właścicieli – nie wiadomo, co nam zostawili „w prezencie”. Rytuały oczyszczania są różne, można spróbować np.:

  • Feng shui – zdarza się, że zła energia zatrzymuje się w pomieszczeniach, które są źle ustawione; przestawienie mebli, przemalowanie ścian czy nowe rośliny mogą pomóc „odblokować” energię pomieszczenia lub przywrócić jej ład.
  • Biała sól i świece – jest to tzw. wypalanie złej energii; wiele rytuałów mówi o oczyszczającej mocy kryształów soli, które łapią złą energią oraz światła świec, które wyganiają energię; po skończonym rytuale zawsze wyrzuca się pozostałości (najlepiej powierzyć je wodzie).
  • Biały ryż i sól – stary chiński rytuał stosowany do oczyszczania pomieszczeń; ściany obsypuje się mieszkanką soli oraz ryżu i zostawia na noc; rano trzeba odkurzyć mieszankę i wyrzucić pozostałości z domu.
  • Biała szałwia – jeden z najprostszych i skutecznych sposobów na oczyszczanie wnętrz ze złej energii; okadzanie białą szałwią może przeprowadzić każdy samodzielnie; napełnia pozytywną energią spokoju i czystości.
  • Klaskanie – oklaskiwanie przestrzeni od dołu do góry, przechodząc z pokoju do pokoju przeciwnie do ruchu wskazówek zegara.

Niezależnie do wybranej metody warto pamiętać, że niebagatelną rolę odgrywa intencja oraz wizualizacja. Przed każdym rytuałem trzeba uspokoić umysł i dokładnie uzmysłowić sobie, co chcemy zrobić, np. „chcę oczyści to wnętrze ze smutku i złości” lub „ładuję ten dom spokojem i harmonią”. Siła tkwi w intencji! Dobrą radą dla samodzielnych rytuałów jest wyobrażanie sobie, jak zła energia np. pod postacią ciemnego dymu ucieka oknami na zewnątrz. Warto też uzbroić się w ulubioną mantrę lub modlitwę, którą będziemy powtarzać, co jakiś czas. Po skończonym rytuale warto palić świece, które pomogą podtrzymać zdrową atmosferę mieszkania – ogień jonizuje powietrze i podtrzymuje „ognisko domowe”.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas