Materiał Partnera Myślisz o założeniu licówek stomatologicznych? Zrób to w centrum medycznym Enel-Med oddział Promenada!

Myślisz o założeniu licówek stomatologicznych? Zrób to w centrum medycznym Enel-Med oddział Promenada!

Centrum medyczne Enel-Med oddział Promenada znajduje się w galerii handlowej Atrium Promenada przy ulicy Ostrobramskiej w Warszawie. Jest to nowoczesna placówka, która świadczy szeroki zakres usług z dziedziny stomatologii estetycznej. Jeśli od dawna myślisz o założeniu licówek, udaj się właśnie tam. Zyskasz piękny i przede wszystkim naturalny uśmiech!

Czym właściwie są licówki?

Licówki to cienkie płatki tworzywa nakładane na przednią stronę zębów. Ich montaż jest znakomitym sposobem na błyskawiczną poprawę estetyki uśmiechu i zamaskowanie drobnych niedoskonałości. Licówki mogą być wykonane z różnych materiałów. Centrum medyczne Enel-Med oddział Promenada korzysta z licówek porcelanowych, które uchodzą za najlepsze na rynku. Charakteryzują się one wieloletnią trwałością, dużą wytrzymałością mechaniczną i doskonale imitują naturalne szkliwo. Warte uwagi są także licówki ceramiczne, które cechują się podobnymi właściwościami. Protetycy oferują również licówki kompozytowe. Są znacznie tańsze niż modele porcelanowe i ceramiczne, ale też mniej trwałe i mniej estetyczne.

Kiedy warto zdecydować się na założenie licówek?

Dzięki licówkom w okamgnieniu skorygujesz kształt zębów, zmienisz ich kolor i rozmiar oraz ukryjesz ukruszony ząb. Stomatolodzy z centrum medycznego Enel-Med oddział Promenada sprawią, że Twój nowy uśmiech będzie idealnie dopasowany do Twojej urody i osobowości. Dobrze dobrane licówki są nie do odróżnienia od naturalnych zębów. Jednak zanim zdecydujesz się na ich założenie, musisz zadbać o zdrowie całej jamy ustnej – wyleczyć chore zęby, wyeliminować choroby dziąseł. Istotnym przeciwwskazaniem do przyklejenia licówek są bowiem:

  • zęby zniszczone przez próchnicę,

  • paradontoza,

  • rozległe uszkodzenia szkliwa,

  • zapalenie przyzębia.

Jak montuje się licówki? Obecnie przykleja się je na dwa sposoby – na uprzednio oszlifowany ząb lub bez szlifowania. Ten pierwszy sposób sprawdzi się w przypadku, gdy chcemy zęby zmniejszyć lub wyrównać. Ten drugi zaś będzie odpowiedni przy likwidacji diastemy. Dentysta podpowie Ci, która technika będzie dla Ciebie najlepsza.

Ile kosztuje założenie licówek w centrum medycznym Enel-Med oddział Promenada?

Centrum medyczne Enel-Med oddział Promenada oferuje licówki porcelanowe renomowanych producentów w cenie od 1952 do 2216 zł za ząb. Warto zaznaczyć, że placówka dysponuje najnowocześniejszym sprzętem medycznym i doświadczoną kadrą lekarską. Efekt metamorfozy uśmiechu zobaczysz jeszcze przed zabiegiem dzięki oprogramowaniu komputerowemu. Już wtedy będziesz wiedzieć, że warto. Estetyczny uśmiech to największy atut każdego człowieka, więc śmiej się na zdrowie!

Opracowanie:

Enel-Med Centrum medyczne Oddział Promenada

Warszawa , Ostrobramska 75c

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas