Artykuł sponsorowany Marzysz o zdrowym i pięknym uśmiechu? Zobacz, co mogą zrobić dla Ciebie specjaliści

Marzysz o zdrowym i pięknym uśmiechu? Zobacz, co mogą zrobić dla Ciebie specjaliści

Jak zadbać o zdrową i dobrą kondycję swojego uśmiechu? Co zrobić, aby cieszyć się mocnym i zdrowym uzębieniem przez długi czas? Jeśli odczuwasz dyskomfort związany z pokazywaniem szerokiego uśmiechu i swoich zębów, odczuwasz różne dolegliwości przy spożywaniu posiłków lub piciu napojów, udaj się do specjalisty i sprawdź, co dzieje się w jamie ustnej. Specjaliści nie tylko leczą ubytki, ale również mogą zadbać m.in. o poprawę koloru uzębienia.

Wizyta stomatologiczna — jakie usługi może zaoferować stomatolog?

Długa nieobecność u dentysty powinna zmobilizować pacjenta do umówienia się w najbliższym czasie na wizytę kontrolną i przegląd uzębienia. W ofercie firmy Maciej Gebel lek. stomatolog Specjalistyczna praktyka lekarska znajdziesz szeroki zakres usług stomatologicznych, które obejmują różne obszary działań, zarówno z zakresu profilaktyki i diagnostyki, samego leczenia zębów i jamy ustnej, jak i stomatologii estetycznej. W ofercie stomatologa są takie usługi, jak:

  • wypełnienia ubytków próchnicowych,

  • odbudowa ceramiczną uszkodzonych koron,

  • odbudowa na wkładzie tytanowym złamanych koron,

  • działania z zakresu stomatologii estetycznej: wybielanie, korony kosmetyczne, estetyczne wypełnienia zębów,

  • działania z zakresu protetyki i chirurgii stomatologicznej,

  • ultradźwiękowe usuwanie kamienia,

  • piaskowanie złogów nazębnych.

Stomatologia estetyczna, jak zadbać o poprawę uzębienia

Zła dieta, palenie papierosów, zaniedbywanie ubytków oraz walki z próchnicą, urazy mechaniczne — niektóre działania sprawiają, że stan naszych zębów ulega znacznemu pogorszeniu się. Zęby się kruszą, żółkną, wypadają. Stomatologia estetyczna i specjalistyczne zabiegi radzą sobie również z takimi przypadkach. Doświadczeni dentyści podejmują się wybielania zębów, pokrywania zębów martwych czy odbudowy koron. Wszystkie usługi realizowane są z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętów i materiałów. Dzięki realizowanym zabiegom stomatolog jest w stanie przywrócić pacjentowi piękny i zdrowy uśmiech.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas