Artykuł sponsorowany Laserowe usuwanie zmarszczek

Laserowe usuwanie zmarszczek

Jednym ze skutecznych sposobów na pozbycie się zmarszczek, a także na stymulowanie regeneracji skóry, która stanie się bardziej nawilżona, elastyczna, sprężysta i gładka, jest zabieg przy użyciu nowoczesnego lasera frakcyjnego. Jest on wykorzystywany przy wygładzaniu okolicy oczu, całej twarzy, czy także dekoltu. Zabieg zaś przeprowadzają najczęściej specjaliści chirurgii estetycznej.

Właściwości regeneracyjne skóry

Metoda laserowego usuwania zmarszczek jest oparta o właściwości skóry człowieka do przeprowadzania samoistnych procesów regeneracyjnych. To właśnie wiązka lasera ma za zadanie doprowadzić do mikrouszkodzeń, które organizm sam będzie eliminował, między innymi dzięki wzmożonej przebudowie struktury włókien kolagenu, a także elastyny. Laser frakcyjny wykorzystywany przy niwelowaniu zmarszczek jest zatem w pełni bezpieczny dla zdrowia, a piękna, gładka i sprężysta skóra osiągana jest w niemalże naturalny sposób. Pobudzona laserem tkanka skóry jest bowiem w stanie znacznie zredukować nie tylko efekt wizualny niedoskonałości, ale też doprowadzić do znacznego spowolnienia procesu starzenia.

Udaj się do gabinetu chirurgii estetycznej

Zabiegi laserowego usuwania zmarszczek przeprowadzane są w nowoczesnych gabinetach chirurgii estetycznej. To w nich lekarz po odpowiednim wywiadzie lekarskim, określi parametry mocy lasera, na które wpływa stan zdrowia skóry oraz oczywiście zakres występującego problemu. Polecaną placówką jest gabinet chirurgiczny Witolda Kolbera, który zajmuje się zarówno chirurgią estetyczną, jak i ogólną oraz onkologiczną. W ramach medycyny estetycznej przeprowadzane są tam między innymi zabiegi modelowania i wypełniania ust kwasem hialuronowym, depilacji laserowej, fotoodładzania, czy te z użyciem nowoczesnego narzędzia do liftingu powiek Plasma IQ.

Pełne bezpieczeństwo i niepowtarzalne efekty

Badania naukowe dowodzą, że metoda laserowego usuwania zmarszczek jest w pełni bezpieczna u pacjentów z różnym natężeniem problemu, a także z odmiennych grup wiekowych. Efekty zaś są widoczne natychmiastowo i mogą utrzymywać się kilka lat. Istotne jest jednak powtarzanie zabiegu, bądź przeprowadzanie od 2 do 3 sesji terapeutycznych. Największą zaletą laserów frakcyjnych, jest możliwość ich wykorzystania w przypadku występowania zmarszczek i naczynek skóry twarzy, grzbietów dłoni, szyi, czy dekoltu. Warto również wykorzystywać tę metodę w przypadku chęci eliminacji plam starczych, przebarwień słonecznych, poszerzonych porów, bruzd, blizn po trądziku, czy też rozstępów.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas