Artykuł sponsorowany  Laparoskopia w leczeniu endometriozy – Dr nauk med. Marek Neuberg

Laparoskopia w leczeniu endometriozy – Dr nauk med. Marek Neuberg

Endometrioza to choroba, o której mówi się coraz częściej. Statystyki pokazują, że aż 10% kobiet w wieku rozrodczym może borykać się z tą bolesną przypadłością, dlatego nie wolno lekceważyć żadnych niepokojących objawów. W leczeniu endometriozy najważniejsza jest bowiem wczesna diagnoza. W zaawansowanej diagnostyce i małoinwazyjnych metodach leczenia specjalizuje się Dr nauk med. Marek Neuberg.

Endometrioza – kiedy udać się do ginekologa?

Silne dolegliwości bólowe w czasie miesiączki,  które uniemożliwiają normalne funkcjonowanie, to  najczęściej pierwszy znak świadczący o tym, że należy udać się do specjalisty. Dr nauk med. Marek Neuberg świadczy kompleksową pomoc ginekologiczną dla pacjentek w każdym wieku. Nowoczesne metody diagnostyczne, szeroki zakres kompetencji i umiejętności zawodowych oraz doskonały sprzęt, pozwalają specjaliście na wykonywanie małoinwazyjnych zabiegów w obrębie narządów rodnych, między innymi laparoskopii i elektroresekcji histeroskopowej endometrium. W leczeniu i diagnostyce endometriozy takie zabiegi mają często kluczowe znaczenie, dlatego z wizytą u specjalisty nie należy zwlekać.

Dr nauk med. Marek Neuberg jest ginekologiem z wieloletnim doświadczeniem i członkiem renomowanego europejskiego towarzystwa lekarzy, którzy zajmują się ginekologią małoinwazyjną. THE EUROPEAN SOCIETY FOR GYNAECOLOGICAL ENDOSCOPY organizuje kongresy i kursy zagraniczne, które umożliwiają poszerzanie kompetencji oraz nieustanny rozwój biegłości w operacjach laparoskopowych i histeroskopowych. Najnowocześniejsze metody diagnostyczne i sposoby leczenia pozwalają na skuteczną walkę nawet z najgroźniejszymi chorobami układu rozrodczego.

W czym jeszcze może ci pomóc specjalista?

Laparoskopia w leczeniu chorób układu płciowego odgrywa ogromną rolę, ponieważ pozwala pacjentkom wrócić do zdrowia w o wiele krótszym czasie, niż w przypadku, kiedy operacja wykonywana jest w tradycyjny sposób. Odnosi się to nie tylko do leczenia endometriozy, ale także wielu innych schorzeń.

Szybka diagnostyka i skuteczne leczenie to jedyny sposób, aby pacjentka mogła cieszyć się zdrowiem i komfortem życia. Dr nauk med. Marek Neuberg prowadzi Indywidualną Praktykę Lekarską oraz specjalizuje się w małoinwazyjnym leczeniu chorób szyjki macicy, a także innych schorzeń układu rozrodczego. Wśród bogatej oferty usług świadczonych przez specjalistę znajdziemy małoinwazyjne operacje ginekologiczne wykonywane metodą laparoskopową i histeroskopową, a także kolposkopię rozszerzoną z biopsją celowaną czy elektrokonizację szyjki macicy oraz LEEP/LLETZ. Kompleksowa opieka medyczna obejmuje także położnictwo oraz diagnostykę i leczenie niepłodności.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas