Materiał Partnera Kompleksowa oferta firmy INMED-Karczewscy – producenta sprzętu medycznego

Kompleksowa oferta firmy INMED-Karczewscy – producenta sprzętu medycznego

Urządzenia medyczne znajdujące się w poszczególnych placówkach powinny charakteryzować się wysoką jakością i niezawodnością. Istotne jest też wdrożenie nowoczesnych rozwiązań do specjalistycznego sprzętu, co umożliwi komfortową pracę lekarzom oraz wygodny pobyt w szpitalu czy klinice pacjentowi. Co w tym zakresie oferuje producent sprzętu medycznego – firma INMED-Karczewscy?

Rozbudowana oferta

Urządzenia medyczne niezbędne są w różnego rodzaju salach znajdujących się w klinice czy szpitalu. Jednym z najważniejszych miejsc w każdej placówce tego typu jest sala operacyjna, na której lekarze przeprowadzają często skomplikowane i długotrwałe zabiegi. Firma INMED-Karczewscy proponuje w ramach wyposażenia bloków operacyjnych komfortowe i funkcjonalne stoły, kolumny zasilające czy lampy dające możliwość pełnego oświetlenia wybranych przez lekarza punktów. Szeroki asortyment firmy INMED-Karczewscy obejmuje też wiele typów paneli nadłóżkowych.

Urządzenia te są nie tylko funkcjonalne i dają możliwość doprowadzenia do pacjenta gazów medycznych, ale też dostosowuje się je do charakterystyki konkretnej placówki. INMED-Karczewscy proponuje zarówno klasyczne panele, jak i w wersjach eleganckich czy przeznaczonych do sal dla najmłodszych pacjentów. Oferta tego producenta sprzętu medycznego to również wyroby do instalacji gazów medycznych. W tym zakresie INMED-Karczewscy jest w stanie zaproponować klientom znacznie więcej – co konkretnie?

Kompleksowe usługi

Oprócz wielu specjalistycznych urządzeń medycznych firma INMED-Karczewscy oferuje również szereg usług związanych m.in. z ich serwisowaniem czy montażem. Specjaliści są bowiem w stanie wykonać przemyślany i profesjonalny projekt systemu rurociągowego dla gazów medycznych, dzięki któremu instalacja gazów medycznych będzie bezpieczna oraz wydajna. INMED-Karczewscy z powodzeniem zajmie się również montażem całego układu lub wykonaniem ewentualnych napraw. Warto zainteresować się również ofertą kompleksowego serwisu urządzeń medycznych, którą także proponuje klientom firma INMED-Karczewscy.

Wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji sprzętu medycznego przekłada się na ogromną wiedzę specjalistów pracujących w INMED-Karczewscy. Dzięki temu realizują oni okresowe przeglądy techniczne wszelkiego typu urządzeń wykorzystywanych w szpitalach czy klinikach. Wykonywanie bieżących napraw pozwala utrzymać sprzęt w doskonałym stanie  technicznym, co w branży medycznej jest niezwykle istotne. Warto zatem zaufać firmie INMED-Karczewscy – nie tylko dostarczą oni nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania dla placówek medycznych, ale też zadbają o ich poprawne, bezawaryjne działanie.

Podziel się