Artykuł sponsorowany Jaki sprzęt medyczny i rehabilitacyjny można wypożyczyć?

Jaki sprzęt medyczny i rehabilitacyjny można wypożyczyć?

Na skutek różnych urazów często pacjenci zmuszeni są do używania sprzętu medycznego lub rehabilitacyjnego. Koszt takich pomocy medycznych bywa ogromny, a sytuacje te zazwyczaj zdarzają się niespodziewanie i mało kto przygotowany jest na tak duży wydatek. Na szczęście sprzęt rehabilitacyjny oraz medyczny można wypożyczyć. Sprawdź, w jaki sposób to zrobić i jakie sprzęty znajdziesz w wypożyczalni.

Zakup czy wypożyczenie sprzętu rehabilitacyjnego?

W sytuacji, gdy konieczne staje się użytkowanie pomocy takiej jak sprzęt medyczny lub rehabilitacyjny, pacjenci staja przed bardzo ważną decyzją: zakupić sprzęt, czy wypożyczyć go? Zakupiony sprzęt staje się własnością pacjenta, jednak jednorazowy koszt takiej inwestycji bywa bardzo duży. Wypożyczenie sprzętu medycznego pozwala znacznie obniżyć ten kosz, jednak wiąże się z regularnymi opłatami za wynajem. Kluczowa jest więc tutaj sytuacja finansowa pacjenta, a także to, czy sprzęt ten będzie użytkować jedynie przez jakiś czas, czy zostanie on z nim już na zawsze – jak bywa w przypadku wózków inwalidzkich i innych środków pomocniczych przy nieodwracalnych urazach.

Co warto wiedzieć o wypożyczaniu sprzętu medycznego?

Sprzęty medyczne, które oferują wypożyczalnie, takie jak Tac F.H.U. w niczym nie różnią się od tych, które zakupić możesz w sklepie medycznym. Ich jakość jest równie wysoka, a asortyment, który oferują takie wypożyczalnie, jest bardzo szeroki. Co więcej, w wypożyczalniach sprzętu medycznego pracują odpowiednio wykwalifikowane osoby, które pomogą Ci w dobraniu indywidualnie dopasowanego sprzętu, który spełni Twoje potrzeby. Korzystając z oferty wypożyczalni, masz pewność, że otrzymasz sprzęt w pełni sprawny i odpowiednio przygotowany do użytku – niektóre firmy oferują również przetransportowanie go do domu klienta.

Wypożyczalnie sprzętu medycznego oferują wynajem sprzętu na dowolny czas – również umowy na czas nieokreślony, nie musisz więc przejmować się tym, że skończy się czas wypożyczenia, w momencie, gdy sprzęt nadal będzie Ci niezbędny do komfortowego życia.

Jakie pomoce medyczne można wypożyczyć?

W ofercie wypożyczalni sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego znajdziesz szeroki asortyment różnego typu urządzeń i sprzętów. Są to różnego typu podnośniki dla pacjentów, schodołazy, szyny ortopedyczne, a nawet koncentratory tlenu. W miejscu takim wypożyczyć możesz również łóżko ortopedyczne z materacem przeciwodleżynowym, przeznaczone dla pacjentów leżących, które znacznie poprawia komfort życia i ułatwia opiekę nad chorym.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter