Artykuł sponsorowany Dom Seniora A w Sercu Maj – kompleksowa rehabilitacja seniorów

Dom Seniora A w Sercu Maj – kompleksowa rehabilitacja seniorów

Przewlekłe choroby, jakie dotykają starsze osoby, w tym choroba Alzheimera, choroba Parkinsona, depresja, cukrzyca, reumatoidalne zapalenie stawów, miażdżyca i wiele innych wymagają nie tylko leczenia farmakologicznego, ale również indywidualnej terapii prowadzonej przez wykwalifikowanego rehabilitanta. Dom Seniora A w Sercu Maj oferuje całodobową opiekę oraz dostęp do profesjonalnego sprzętu i zespołu doświadczonych fizjoterapeutów!

Rehabilitacja – kiedy jest wskazana?

Seniorzy to grupa osób szczególnie narażona na występowanie schorzeń narządu ruchu, urazów, chorób przewlekłych oraz infekcji, które skutecznie uniemożliwiają lub ograniczają prawidłowe funkcjonowanie

– informuje pracownik Domu Opieki A w Domu Maj.

W takich przypadkach konieczne jest wprowadzenie indywidualnych zajęć rehabilitacyjnych, które pomagają wrócić do pełnej sprawności i złagodzić uciążliwe dolegliwości!

Ponadto z usług rehabilitantów i fizjoterapeutów warto korzystać również po urazach stawów, kości, mięśni i różnego rodzaju zabiegach. 

Podopieczni Domu Opieki A w Domu Maj uczestniczą w wykładach na temat profilaktyki chorób poprzez ruch oraz są konsultowani przez najlepszych specjalistów.

Terapia dostosowana do indywidualnych potrzeb pacjentów

Oczywiście personel Domu Opieki A w Domu Maj zdaje sobie sprawę, że każdy przypadek jest inny i wymaga indywidualnego podejścia, dlatego też zakres i częstotliwość ćwiczeń dostosowana jest do stanu zdrowia i możliwości seniorów. 

Dzięki zaopatrzeniu się w najwyższej jakości aparaturę i sprzęt – każdy podopieczny może korzystać z profesjonalnych zajęć rehabilitacyjnych, w tym krioterapii oraz terapii falą uderzeniową. Poza spotkaniami z fizjoterapeutą i rehabilitantem organizowane są zajęcia grupowe, których celem jest ogólny rozwój, zapewnienie odpowiedniej dawki ruchu, jak i poprawa samopoczucia! Co więcej, ćwiczenia prowadzone wspólnie z pozostałymi pacjentami pozwalają na nawiązanie nowych znajomości i spędzanie czasu w miłej atmosferze.

Opracowanie:

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas