Artykuł sponsorowany Dlaczego warto udać się na terapię antynikotynową do Gainetu Biorezonsu w Głogowie?

Dlaczego warto udać się na terapię antynikotynową do Gainetu Biorezonsu w Głogowie?

Biorezonans magnetyczny jest to naturalna metoda diagnostyki oraz leczenia niekonwencjonalnego. Biorezonans magnetyczny polega na wykorzystaniu zmiennego pola magnetycznego. Metoda ta znalazła swoje zastosowanie w wykrywaniu alergii, bakterii, grzybów, boreliozy, a także w leczeniu różnego rodzaju uzależnień. Szczególnie polecana jestem osobom, pragnącym rzucić palenie.  

Biorezonans magnetyczny — na czym polega i kiedy można stosować?

Biorezonans magnetyczny został opracowany w XX wieku przez niemieckich naukowców i wprowadzona na rynek pod nazwą terapia MORA. Nazwa pochodzi od połączenia pierwszych liter nazwisk jej autorów — Franza Morella oraz Ericha Rasche’a. Specjaliści z Gabinetu Biorezonansu Agnieszki Bielat-Ślusarczyk tłumaczą, że metoda ta wykorzystuje impulsowe pole magnetyczne do diagnostyki schorzeń oraz do ich leczenia. Eksperci wyjaśniają, że każdy patogen posiada swoją naturalną częstotliwość drgań. Przy pomocy biorezonansu są one wykrywane w organizmie i wprowadzane w takie drgania, które powodują ich rozpad. Znawcy z Gabinetu Biorezonansu w Głogowie twierdzą, że metoda ta znalazła zastosowanie w terapii antynikotynowej i notuje się jej wysoką skuteczność. Wykorzystywana jest również do wykrywania różnych alergii, pasożytów, roztoczy oraz grzybów. Zalecana bywa także w przypadku chorób zwyrodnieniowych, autoimmunologicznych, zaburzeniach hormonalnych, stanach zapalnych, bólach różnego pochodzenia i infekcjach.

Jak przebiega zabieg antynikotynowy?

Specjaliści z Gabinetu Biorezonansu z Głogowa tłumaczą, że podczas zabiegu antynikotynowego pacjent musi zapalić papierosa umieszczonego w specjalnej elektrodzie kubkowej, która połączona jest z aparatem. Osoba poddawana terapii również zostaje podłączana do urządzenia poprzez elektrody. Wtedy zostaje uruchomiony odpowiedni program, przy pomocy którego w organizmie zachodzi reakcja, podczas której głód nikotynowy zanika. Całkowite ustąpienie głodu nikotynowego zauważamy zwykle po 2-12 godzin. Brak chęci palenia bardzo wyraźnie odczuwa się kolejnego dnia rano. W organizmie pacjenta zachodzi jeszcze jedno zjawisko, jakim jest detoksykacja, czyli proces oczyszczenia z toksyn, który zachodzi przez nerki, jelita i skórę. Eksperci zapewniają, że zabieg antynikotynowy jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny, ale uprzedzają również, że jego skuteczność uzależniona jest od woli rzucenia palenia przez pacjenta. Bez odrobiny chęci może nie przynieść oczekiwanego efektu. Eksperci ostrzegają, że gdyby jednak zdarzyło się, że głód nikotynowy po zabiegu nie ustąpił, to pod żadnym pozorem nie należy dostarczać organizmowi nikotyny, ponieważ może to zniwelować efekt terapii a oprócz tego wywołać niepożądane reakcje takie jak wymioty, czy biegunka. Specjaliści z Gabinetu Biorezonansu Agnieszki Bielat-Ślusarczyk zalecają picie dużej ilości wody, aby ułatwić proces oczyszczania toksyn.

Opracowanie:

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas