Materiał Partnera Chusteczki nawilżane - niezbędny gadżet na różne okazje

Chusteczki nawilżane - niezbędny gadżet na różne okazje

Chusteczki nawilżane to wspaniały wynalazek, który bardzo ułatwia podstawowe czynności higieniczne. Każdy z nas powinien mieć w zapasie przynajmniej jedno opakowanie chusteczek odświeżających. Taki gadżet może nas uratować z opresji w różnych sytuacjach: spaceru z dziećmi, wyprawy rowerowej, podróży pociągiem, bądź też wyjazdów urlopowych. Poznaj rodzaje chusteczek nawilżanych i ich zalety.

Chusteczki odświeżające

To najbardziej uniwersalny rodzaj chusteczek. Przydaje się kobietom i mężczyznom, dorosłym i dzieciom, wszędzie tam, gdzie nie ma łatwego dostępu do wody lub chcemy na szybko oczyścić ręce, lub inne partie ciała. Chusteczki odświeżające szczególnie doceniają rodzice z małymi dziećmi. Maluch ma wiele okazji do eksploracji świata i, co się z tym wiąże, umorusania się. Produkt przydaje się podczas wypraw na plac zabaw, zabaw na świeżym powietrzu, nad morzem, w górach, podczas degustacji lodów i innych smakołyków.

Chusteczki dla niemowląt

Obecnie trudno sobie wyobrazić opiekę nad małym dzieckiem bez tego gadżetu. Chusteczki dla niemowląt pomagają szybko i higienicznie oczyścić skórę podczas zmiany pieluszki. Jako że skóra maluszków jest delikatna, wymaga wysokiej jakości chusteczek - nawilżających, łagodzących podrażnienia, o bezpiecznym składzie. Niestety, nie wszystkie chusteczki dostępne na rynku spełniają te wymagania, dlatego warto postawić na dobrą jakość, np. z firmą Noelken sp. z o.o. Producent artykułów higienicznych z Nowogrodźca (województwo dolnośląskie).

Rozwiązania dla kobiet

Producenci chusteczek nawilżanych mając na uwadze potrzeby kobiet, oferują m.in. chusteczki do higieny intymnej oraz chusteczki do demakijażu. Chusteczki do higieny intymnej pozwalają na zachowanie czystości wszędzie tam, gdzie jest utrudniony dostęp do łazienki, zwłaszcza podczas podróży. Dobre chusteczki nie tylko oczyszczają, ale również pielęgnują i chronią przed rozwojem drobnoustrojów chorobotwórczych. Z kolei chusteczki do demakijażu pozwalają na szybkie i precyzyjne usunięcie make-upu.

Chusteczki do sprzątania

Jeśli mowa o chusteczkach nawilżanych, nie sposób nie wspomnieć o chusteczkach do sprzątania. W przeciwieństwie do produktów wielorazowego użytku po sprzątaniu można je od razu wyrzucić bez obaw, że będą kumulować bakterie. Chusteczki do sprzątania ułatwiają sprzątanie i robią to skutecznie. Można ich używać do łazienki, kuchni i innych pomieszczeń. Warto upewnić się, czy produkt, który kupujesz, ma działanie antybakteryjne.

Warto podkreślić, że wszystkie chusteczki nawilżane należy wyrzucać do kosza, nie do toalety, ponieważ mogą one spowodować zatory w kanalizacji.

Opracowanie:

Noelken sp. z o.o. Producent artykułów higienicznych.

Nowogrodziec , Chrobrego 29

Podziel się