Artykuł sponsorowany Centrum Medyczne Bieńkowski – innowacyjny ośrodek medycyny estetycznej

Centrum Medyczne Bieńkowski – innowacyjny ośrodek medycyny estetycznej

Polskie standardy medycyny estetycznej są wyznaczane przez takie ośrodki chirurgii plastycznej, chirurgii ogólnej, medycyny regeneracyjnej, medycyny estetycznej oraz kosmetologii, jak Centrum Medyczne Bieńkowski. To właśnie z pomocy medycznej bydgoskiej kliniki korzysta każdego roku tysiące pacjentów z całej Polski. Nowoczesne i innowacyjne Centrum wzmaga również tak zwaną turystykę estetyczną. Ośrodek obsługuje wielu obcokrajowców.

Zespół wybitnych specjalistów

Zespół Centrum Medycznego Bieńkowski zaliczany jest do najlepszego w Polsce. Jego trzon stanowi wiedza i długoletnie doświadczenie dr. Wiesława Bieńkowskiego – dyrektora kliniki – który praktykował w wielu ośrodkach medycznych na świecie. Olbrzymim zaufaniem pacjentów cieszą się również dr hab. n. med. prof. nadzw. Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy UMK w Toruniu Paweł Szychta, lek. med. specjalista chirurgii plastycznej i estetycznej Łukasz Banasiak oraz specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii estetycznej dr Michał Chalcarz. Szczególne pochwały klientów kierowane są również do zespołu pielęgniarskiego, który stale podwyższa swoje kompetencje, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach, a także konferencjach. Centrum Medyczne Bieńkowski swoją renomę opiera bowiem na codziennie powiększanym zasobie wiedzy, która pozwala na wykorzystywanie innowacyjnych metod.

Od chirurgii plastycznej po kosmetologię

Centrum Medyczne Bieńkowski jest jednym z najlepszych tego typu ośrodków w Polsce dzięki działalności w kilku dziedzinach medycyny. Mowa o chirurgii ogólnej, chirurgii plastycznej, medycynie estetycznej, medycynie regeneracyjnej, a także o kosmetologii. Na zakres działań ośrodka składają się zabiegi plastyki twarzy, plastyki piersi, modelowania sylwetki, ortopedii, chirurgii ogólnej i naczyniowej, czy ginekologii estetycznej. Lekarze przeprowadzają m.in. korektę odstających małżowin usznych, korektę nosa, plastykę powiek górnych i dolnych, powiększenie piersi przy pomocy implantów, wymianę endoprotez piersi, liposukcje, ginekomastię, transfer tkanki tłuszczowej, Zabieg Carpo Terapy, Azac Peel-Acid Terapy, czy też leczenie żylaków kończyn dolnych i odbytu. Z pełną ofertą warto zapoznać się na stronie internetowej ośrodka medycznego.

Nowoczesna infrastruktura obiektu

Centrum Medyczne Bieńkowski wybierane jest przez setki pacjentów również ze względu na nowoczesną infrastrukturę obiektu. Sale zabiegowe, a także pokoje pooperacyjnego nadzoru są wyposażone w łazienkę, telewizję, telefon przy łóżku pacjenta oraz oczywiście w instalację przyzywową personel. Osoby pozostające w Centrum pod dłuższą opieką mogą liczyć na idealnie zbilansowane dietetycznie dania, a także na pełen komfort oraz dyskrecję zarówno dla pacjenta, jak i jego rodziny. Nowoczesna infrastruktura to także innowacyjny i w pełni bezpieczny sprzęt medyczny, który przechodzi częste przeglądy techniczne. Warto również wiedzieć o tym, że Centrum Medyczne Bieńkowski przystosowane jest do przyjmowania pacjentów niepełnosprawnych.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas