Artykuł sponsorowany Aparaty kosmetyczne w ofercie Gabinetu Ortodontycznego Beaty Kaiser-Ziorkiewicz

Aparaty kosmetyczne w ofercie Gabinetu Ortodontycznego Beaty Kaiser-Ziorkiewicz

Pacjentom, zwłaszcza dorosłym, zależy na tym, by leczenie ortodontyczne było skuteczne i przebiegało w jak najmniej widoczny sposób. Z myślą o nich stworzono aparaty kosmetyczne, które doskonale prostują zęby, zapewniając jednocześnie maksymalną estetykę uśmiechu. Beata Kaiser-Ziorkiewicz w swoim Gabinecie Ortodontycznym w Gdyni stosuje aparaty stałe z zamkami Clarity™ SL i Radiance™. Co je wyróżnia?

Zamki szafirowe Radiance™

Zamki Radiance™ wykonane są z krystalicznie czystego szafiru, który jest drugim najtwardszym minerałem na świecie znanym ludzkości. Zanim kryształ szafiru przeistoczy się w zamek, musi przejść proces precyzyjnego cięcia i polerowania na gorąco. W efekcie staje się idealnie gładki i przezroczysty. W takiej formie mocuje się go na zębach, dzięki czemu aparat ortodontyczny jest praktycznie niewidoczny. Jak przekonuje ortodonta z Gabinetu Ortodontycznego Beaty Kaiser-Ziorkiewicz:

„Pacjenci cenią zamki szafirowe Radiance™ za duży komfort użytkowania. Dzięki ich niespotykanej gładkości noszenie aparatu jest mniej bolesne. W dodatku nie przeszkadzają w wymowie, co jest ważne w relacjach towarzyskich czy zawodowych. Co istotne, zamki Radiance™ prezentują się świetnie przez cały okres leczenia. Nie absorbują przebarwień i są bardzo wytrzymałe”.

Zamki samoligaturujące ceramiczne Clarity™ SL

Pacjenci Gabinetu Ortodontycznego w Gdyni wykazują też duże zainteresowanie ceramicznymi zamkami Clarity™ SL. W jednym produkcie połączono wszystkie zalety zamków samoligaturujących wraz z wysoką estetyką zamków ceramicznych Clarity. W efekcie do rąk ortodontów trafiły zamki, które nie wymagają zastosowania gumowych ligatur. Te, jak wiadomo, często ulegają przebarwieniom, co zaburza estetykę uśmiechu. Zamiast ligatur łuki utrzymywane są przez inteligentny system klipów. Samoligaturujące zamki estetyczne gwarantują:

  • wygodę użytkowania i sprawność wymiany łuku,

  • skrócony czas leczenia przy zachowaniu maksymalnej jego skuteczności,

  • możliwość wydłużenia czasu między kolejnymi wizytami u specjalisty,

  • łatwiejsze szczotkowanie zębów i utrzymanie aparatu w czystości,

  • dyskretne leczenie.

Gabinet Ortodontyczny Beaty Kaiser-Ziorkiewicz zajmuje się leczeniem zarówno dorosłych, jak i dzieci. Placówka wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt medyczny i zatrudnia specjalistów z długim stażem zawodowym i serdecznym nastawieniem do pacjentów. Sama właścicielka może się pochwalić 25-letnim doświadczeniem w pracy jako ortodonta. Specjalistka cieszy się dużym uznaniem w całym Trójmieście. Z powodzeniem leczy nawet najbardziej skomplikowane wady zgryzu przy pomocy estetycznych aparatów stałych.

Opracowanie:

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas