Artykuł sponsorowany Profesjonalny sprzęt dla groomerów i hodowców

Profesjonalny sprzęt dla groomerów i hodowców

Groomer to psi fryzjer do zadań specjalnych. Jego głównym zadaniem jest dbanie o piękny wygląd naszych pupili. Ich usługi to między innymi przycinanie, mycie i trymowanie sierści, czyszczenie uszu, przycinanie pazurów czy też usuwanie insektów oraz kołtunów z sierści. Także hodowcy muszą dbać o dobrą prezencję psów i kotów, warunki życia ptaków hodowlanych, które pokazywane są często na wystawach na całym świecie. Takie osoby lubią też korzystać z profesjonalnego sprzętu, aby opieka nad zwierzętami była nie tylko przyjemna, ale i wygodna! 

Dziś każdy profesjonalny salon pielęgnacji dla zwierząt nie funkcjonuje bez odpowiedniego sprzętu. To nie tylko wygoda pracy, ale również jej bezpieczeństwo i komfort zabiegów dla zwierząt. Firma Amadoog zajmuje się produkcją akcesoriów dla zwierząt w tym akcesoriów groomerskich. Nasza oferta obejmuje między innymi: klatki i regały hodowlane, budki lęgowe, fotoboxy, transportery, łuskołapy, szuflady do klatek, uchwyty groomerskie, stoliki dla groomera, obrotowy stół do pielęgnacji małych ras czy uchwyt do suszarki na elastycznym ramieniu. Znamy potrzeby naszych pupili i preferencje naszych klientów!

Sprzęt profesjonalny, czyli jaki?

Praca psiego fryzjera to praca, która przynosi wiele radości wynikających z możliwości obcowania ze zwierzętami i podziwiania efektu końcowego, który pojawia się tuż po zakończeniu realizacji usługi. Taką pracę z pewnością ułatwi profesjonalny sprzęt. Nasza firma specjalizuje się w produkcji między innymi uchwytów do suszarki na elastycznym ramieniu. To narzędzie niezastąpione w salonie jak i w codziennej pielęgnacji. Co ważne uchwyt odciąża kręgosłup osoby pielęgnującej zwierzę, można ustawić go pod każdym kątem i w każdej pozycji, co jest wygodne przy pracy ze zwierzętami o różnych rozmiarach. Do pielęgnacji niezbędny jest również stół. W naszej ofercie znajdą Państwo obrotowy stół do pielęgnacji małych ras. Jest to bardzo lekki, stabilny a jednocześnie wygodny stół, który pokryty jest antypoślizgową matą dla bezpieczeństwa pupili oraz wyposażony jest w automatyczną blokadę. W celu ułatwienia pracy psim i kocim fryzjerom zaprojektowaliśmy dla nich uchwyt na worek do sierści, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Pomaga on zadbać o porządek i higieniczne warunki w miejscu pracy. Wystarczy zamontować go na blacie za pomocą klipsa i nie musimy martwić się więcej o fruwające wszędzie futro pielęgnowanych przez nas zwierząt.

Nowoczesne rozwiązania dla hodowców

W naszej ofercie znajdą Państwo również uchwyty do maszynek strzyżących oraz szereg stojaków i organizerów w mniejszych i większych rozmiarach. To idealne rozwiązanie, aby zadbać o nożyczki, degażówki, szczotki, gumki i kokardki, które potrzebne są i wykorzystywane są w dużych ilościach podczas wystaw zwierząt. To co wyróżnia nas na rynku to możliwość wykonania zamówień według projektu klienta. Jesteśmy gotowi na realizację Państwa projektów! Nasze produkty cieszą się dużą estetyką wykonania, są lekkie i łatwe w utrzymaniu czystości, sprawdzą się więc na wyjazdach! W przypadku wątpliwości, który produkt wybrać doradzimy najlepsze rozwiązanie techniczne!

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas