Artykuł sponsorowany Jak odpowiednio dobrać smycz dla niewielkiego psa?

Jak odpowiednio dobrać smycz dla niewielkiego psa?

Kiedy w domu pojawia się czworonóg, zawsze przynosi do niego wiele radości. Stworzenie dla niego wyprawki wskazuje na to, że należy potraktować go jak członka rodziny i dobrać obrożę, smycz, a w wypadku małych piesków również ubranka i szelki tak, aby oddawały jego temperament. Często zastanawiamy się także czy obroża jest wystarczającym elementem zapobiegającym ucieczce szczenięcia podczas spaceru.

Rozwiązania dla małych piesków

Natomiast miłośnicy małych piesków nie muszą odwoływać się do takich rozwiązań - w ich wypadku wystarczy obroża, której funkcją jest przypięcie smyczy oraz znacznika. Podstawowym zadaniem takiej obroży jest po prostu informacja, że zwierzak posiada właściciela, co jest szczególnie istotne, kiedy się zgubi lub wyrwie się podczas spaceru swojemu panu.

Obroże wodoodporne

W ofercie sklepu Xori można odnaleźć obroże z materiałów polipropylenowych, które mają dodatkową komponentę chroniącą je przed wilgocią. Dzięki temu psiak po długim spacerze może położyć się na legowisku lub wskoczyć swojemu właścicielowi na fotel bądź do łóżka nie brudząc go. Podobnym wariantem są smycze ze zbliżone materiału, które nie pochłaniają wilgoci.

Inne artykuły dla zwierzaków

Tym, co może wyróżnić zwierzaka na podwórku, ale także ułatwić mu chodzenie na smyczy są szelki dla psa. Są one zaprojektowane tak, aby nie uciskały zwierzęcia w okolicach szyi oraz łap i były dla niego komfortowe podczas spaceru. Jeżeli zwierzak jest mały i potrafi długo wytrzymać bez wiercenia się, być może odpowiednim rozwiązaniem będzie worek dla psa, który umożliwi noszenie go na plecach, dzięki czemu będzie mógł podziwiać widoki z bezpiecznej pozycji.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas