Materiał Partnera
Wyjątkowe prezenty – wybierz przedmioty grawerowane!

Wyjątkowe prezenty – wybierz przedmioty grawerowane!

Technologia grawerowania jest wykorzystywana dzisiaj w dekoratorstwie, jubilerstwie, czy w branży tworzenia upominków oraz prezentów. Różnego rodzaju przedmioty, które świetnie nadają się na walentynki, Dzień Matki, Dzień Babci, śluby, rocznice, urodziny, czy też imieniny, mogą być wzbogacone w trwałe i piękne dedykacje, czy cytaty. Słowa bowiem wielokrotnie liczą się bardziej od samego prezentu. Połącz je jednak ze sobą, wybierając dla swoich bliskich upominki grawerowane!

Na jakich materiałach wykonuje się grawer?

Najlepsze pracownie grawerskie, są w stanie przygotować wyjątkowe napisy na różnych rodzajach materiałów. Mowa zarówno o metalu, drewnie, jak i szkle. Istotne przy tym jest to, iż grawer na tego typu powierzchniach zawsze będzie bardzo trwały, a także dopracowany, co do najmniejszego szczegółu. Grawerzy, którzy od lat działają na rynku, wyróżniają się bowiem nie tylko umiejętnościami grawerskimi, ale także niezwykłym zmysłem artystycznym i wiedzą materiałoznawczą, wnętrzarską, czy też dekoratorską. To pozwala na tworzenie designerskich produktów, które świetnie nadają się na prezenty.

Grawer na specjalne zamówienie

Dzisiaj grawer można wykonać na różnych przedmiotach na specjalne zamówienie. Coraz częściej można spotkać się z nowoczesnymi sklepami – również internetowymi – które przedstawiają bardzo szeroką ofertę różnych produktów dekoratorskich i upominkowych, z przykładowymi grawerami. Kupując dany przedmiot, klient ma możliwość wysłania projektu swojego grawerunku, czy ma szansę wskazać, jakie napisy powinny znaleźć się na wybranym przez niego wyrobie. W taki sposób na specjalne zamówienie powstają przepiękne projekty grawerskie, z ulubionymi cytatami z książek, czy też z różnymi niezwykłymi wzorami, w odmiennych stylach dekoratorskich, np. art deco. Tego typu ozdoby powstają na karafkach, statuetkach drewnianych, metalowych i szklanych, na zegarach stojących, na drewnianych księgach gości weselnych, drewnianych dyplomach, brelokach, na wazonach, czy też biurowych tabliczkach informacyjnych. Dziesiątki przykładowych produktów, które sprzedawane są z grawerem ściśle określonym przez klienta, można znaleźć między innymi w sklepie Grawer Gift – wyróżnia się on działaniem w ramach e-commerce, co pozwala korzystać z niezwykłych usług klientom z całej Polski!

Świetny pomysł na prezent

Nie masz pomysłu na prezent urodzinowy, ślubny, imieninowy, walentynkowy, czy też świąteczny? Twój problem może być szybko rozwiązany dzięki pracowniom grawerskim. To one stworzą wyjątkowe produkty, które ucieszą bliską dla  Ciebie osobę – pamiętaj o tym, że w dzisiejszej technologii grawerskiej, ogranicza nas tylko i wyłącznie wyobraźnia! Twoja ukochana kocha cytat z jakiejś książki bądź filmu? Wręcz jej szklane serce z grawerunkiem… Twoi rodzice lubią wieczorami wypić kieliszek nalewki własnej produkcji? Dobrym prezentem będzie karafka z grawerunkiem, który będzie przypominał im o Twojej miłości!

Opracowanie:

Podziel się