Artykuł sponsorowany Wybieramy motyw przewodni wesela. Jak najlepiej podejść do tematu?

Wybieramy motyw przewodni wesela. Jak najlepiej podejść do tematu?

Wesele to, poza samymi zaślubinami, jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Pragniemy zatem, by była to uroczystość idealnie zorganizowana i niezapomniana. Z roku na rok coraz więcej par decyduje się zorganizować swoje wesele w określonym stylu, wybierając motyw przewodni wesela. Przyjęcie tradycyjne, nowoczesne, boho – to jedne z wielu propozycji. Jak wybrać motyw przewodni wesela? Podpowiadamy!

Motyw przewodni wesela to nic innego, jak akcent kolorystyczny lub tematyczny, który powtarza się w elementach dekoracyjnych sali, papeterii czy ubiorze i atrybutach Państwa Młodych. Zależnie od swoich upodobań i preferencji, możesz zorganizować klasyczne wesele z bielą w roli głównej, przyjęcie nowoczesne w sali bankietowej, rustykalną biesiadę bądź imprezę w stylu boho. Jeśli szukasz sali weselnej, która może być udekorowana przez pracowników obiektu na wybrany styl, polecamy skorzystać z usług Centrum Bankietowego Astoria w Szczecinie, zajmującego się organizacją imprez okolicznościowych, w tym przyjęć weselnych.

Wesele w stylu klasycznym

Styl klasyczny to przede wszystkim subtelna, nienachalna kolorystyka, proste dodatki i skromne detale. W stylu klasycznym świetnie sprawdzi się połączenie bieli z delikatnym różem. Balonowe dekoracje, śnieżnobiałe obrusy i eleganckie nakrycia – to cechy charakterystyczne dla przyjęcia weselnego w stylu klasycznym.

Przyjęcie weselne w nowoczesnym tonie

Wesele nowoczesne to przyjęcie utrzymane w miejskim tonie – organizowane zwykle w sali bankietowej, bez muzyki disco-polo i balonowych dekoracji. Wesele nowoczesne to odejście od tradycji weselnych – takich choćby, jak oczepiny.

Wesele w stylu rustykalnym

Styl rustykalny, inaczej wiejski lub ludowy jest ukłonem w stronę tego, co wiejskie, naturalne i dawne. Drewniane przedmioty, minimalistyczne dekoracje wykonane z naturalnych materiałów i specjalnie postarzane dodatki, wiklinowe elementy dekoracyjne, lniane obrusy – to wszystko składa się na styl rustykalny.

Przyjęcie weselne w stylu boho

Wesele w stylu boho z roku na rok zyskuje coraz większą popularność, co niewątpliwie związane jest z powodzeniem tego rodzaju aranżacji również w innych dziedzinach życia (wystrój wnętrz, moda). Styl boho jest wyjątkowo delikatny i naturalny. Łączy z pozoru niepasujące do siebie elementy, tworząc jednak ostatecznie spójną i harmonijną całość. Materiałem dominującym w stylu boho jest głównie delikatna koronka, jednak znajdziemy tu także frędzle czy wstążeczki. Nieodłącznymi elementami wesela w stylu boho są kwiaty, kolorowe lampiony i świece. Nie obejdzie się bez elementów drewnianych oraz lnianych obrusów, nadających imprezie swobody i naturalności.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas