Artykuł sponsorowany Wsparcie podczas rozwodu z Kancelarią Radcy Prawnego Konrada Jaeschke

Wsparcie podczas rozwodu z Kancelarią Radcy Prawnego Konrada Jaeschke

Szukasz rzetelnego prawnika, który sprawnie i bezproblemowo przeprowadzi Cię przez proces rozwodowy? Zapoznaj się z ofertą Kancelarii Radcy Prawnego Konrada Jaeschke, która specjalizuje się między innymi w szeroko pojętym prawie rodzinnym. Biuro znajduje się w Zamościu, a indywidualne podejście do każdej sprawy pozwala na znalezienie optymalnej strategii.

Jak wygląda rozwód?

Decyzja o rozstaniu ze współmałżonkiem z pewnością nie należy do łatwych. Jednakże, aby móc rozpocząć procedurę rozwodową należy złożyć pozew we właściwym sądzie. Już na tym etapie warto skorzystać ze wsparcia prawnika, gdyż nie każda sprawa wygląda tak samo i jest zależna od indywidualnej sytuacji małżonków.

Wniosek rozwodowy powinien zawierać podstawowe dane zarówno żony, jak i męża oraz informację o tym, czy rozstanie będzie przeprowadzone z orzekaniem o winie, czy bez. Po złożeniu pozwu należy czekać na wyznaczenie terminu rozprawy, który jest znacznie szybszy, jeżeli w małżeństwie nie pojawiły się dzieci.

Aby uzyskać rozwód, małżonkowie muszą udowodnić przed sądem, że nastąpił całkowity rozpad pożycia w sferze emocjonalnej, fizycznej i gospodarczej. Na samej rozprawie obecni są jedynie zainteresowani i ewentualnie ich pełnomocnicy. Sąd może wydać szybkie orzeczenie, jeżeli obydwie strony są zgodne co do zakończenia małżeństwa i podziału majątku. W trudniejszych sytuacjach potrzebne są dodatkowe rozprawy.

Wyrok staje się prawomocny i pociąga za sobą skutki prawne, kiedy małżonkowie nie wnoszą apelacji.

Przeprowadzanie rozwodu z Kancelarią Radcy Prawnego Konrada Jaeschke

Wieloletnie doświadczenie Kancelarii Radcy Prawnego Konrada Jaeschke pozwala na rzetelność i pełen profesjonalizm w przeprowadzaniu różnego rodzaju spraw w zakresie prawa rodzinnego.

Specjaliści pomagają na każdym etapie postępowania od zgromadzenia niezbędnej dokumentacji, aż do reprezentowania klienta w sądzie.

Kancelaria świadczy również usługi w zakresie doradztwa dla przedsiębiorców w zakresie zakładania działalności, czy negocjowania umów z partnerami handlowymi.

Opracowanie:

Konrad Jaeschke Kancelaria Radcy Prawnego

Zamość , prym. Wyszyńskiego 39b

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter