Artykuł sponsorowany Windykacja należności przez kancelarię radcy prawnego Jarosław Bezaniuk

Windykacja należności przez kancelarię radcy prawnego Jarosław Bezaniuk

Głównym celem windykacji jest skłonienie dłużnika do jak najszybszego uregulowania należności. Zajmuje się tym między innymi Kancelaria Radcy Prawnego Jarosław Bezaniuk. Radca prawny, przy pomocy środków określonych w polskich przepisach prawnych, wyegzekwuje spłatę długu. Dowiedz się, co dokładnie wchodzi w skład tych czynności i dlaczego warto skorzystać z usług radcy prawnego.

Windykacja należności – poznaj etapy tego procesu

W zależności od rodzaju podejmowanych działań kancelaria radcy prawnego oferuje windykację należności na trzech etapach. Obejmują one:

  • polubowną windykację należności;

  • sądowy etap windykacji;

  • windykację należności na etapie egzekucji komorniczej.

Ostatni etap to egzekucja komornicza. W tym przypadku doświadczony radca prawny składa odpowiednie dokumenty do komornika, a następnie monitoruje przebieg całego postępowania egzekucyjnego. Dzięki temu możesz odzyskać swoje pieniądze.

Radca prawny – windykacja należności i pomoc prawna

Skierowanie sprawy na drogę postępowania sądowego i komorniczego to tak zwana windykacja twarda. Tym zajmuje się między innymi Kancelaria Radcy Prawnego Jarosław Bezaniuk, która mieści się w Zielonej Górze.

Jej specjalizacją jest odszkodowanie, prawo korporacyjne, prawo gospodarcze, prawo pracy czy prawo karne. Obsługa prawna spółek i obsługa prawna podmiotów gospodarczych – właśnie tym zajmuje się na co dzień. Oprócz tego kancelaria prawnicza sporządza pisma procesowe, przygotowuje skargi, zażalenia oraz tworzy niezbędne dokumenty sądowe. Jej kadrę tworzą doświadczeni radcy prawni, którzy posiadają niezbędną wiedzę i wieloletnie doświadczenie z zakresu prawa.

Gdy windykacja polubowna nie przynosi oczekiwanych rezultatów Ty, jako wierzyciel, lub reprezentująca Cię kancelaria, macie prawo skierować sprawę do sądu. Jeśli Twoje roszczenia okażą się zasadne, organ wyda odpowiedni nakaz zapłaty wraz z jego klauzulą wykonalności. Wtedy komornik przystąpi do egzekucji. Jej przedmiotem może być wynagrodzenie za pracę lub majątek zadłużonego.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas