Materiał Partnera Usługi Sprzatająco-Budowlane Sebastian Urbanowski i sprzątanie po remontach

Usługi Sprzatająco-Budowlane Sebastian Urbanowski i sprzątanie po remontach

Remont mieszkania zawsze związany jest z bałaganem. Nie jest to jednak rozgardiasz, z którym można sobie poradzić w okamgnieniu. Poremontowy pył jest bardzo trudny do usunięcia, przez co sprzątanie mieszkania zabiera wiele czasu i nie zawsze przynosi oczekiwane efekty. Zupełnie inaczej jest, gdy scedujemy ten obowiązek na zawodowców. Usługi Sprzatająco-Budowlane Sebastian Urbanowski to firma, której żaden poremontowy bałagan niestraszny!

Dlaczego sprzątanie po remoncie nastręcza tylu trudności?

Remont mieszkania przeprowadzamy po to, by odświeżyć wnętrza i dostosować ich wygląd do naszych upodobań. Niestety, zanim będziemy mogli cieszyć się rezultatem metamorfozy, przyjdzie nam się zmierzyć z wszechobecnym pyłem, kurzem i toną śmieci. Poremontowy pył osiada na meblach, oknach i wszystkich sprzętach znajdujących się w pomieszczeniu. Bez odpowiedniego sprzętu trudno go zwalczyć. Usługi Sprzatająco-Budowlane Sebastian Urbanowski to przedsiębiorstwo, które dysponuje profesjonalnymi maszynami czyszczącymi i środkami czystości. Zawodowcy w mig rozprawią się z wszelkimi zabrudzeniami czy plamami po farbie. Umyją okna, wyniosą śmieci i - jeśli będzie trzeba – wypiorą dywany i tapicerkę meblową.

Dlaczego warto zlecić sprzątanie poremontowe firmie pana Urbanowskiego?

Sprzątanie poremontowe może zająć wiele dni, w zależności od skali remontu. Firma pana Urbanowskiego upora się z bałaganem w ciągu kilku godzin, co zaoszczędzi nam wiele czasu, nerwów, a często nawet pieniędzy. Jak to możliwe? Zazwyczaj przy sprzątaniu korzystamy z drogeryjnej chemii gospodarczej, którą traktujemy jak uniwersalny preparat do czyszczenia różnych powierzchni. Zastosowanie nieodpowiedniego środka na konkretny materiał może skutkować jego odbarwieniem lub innym uszkodzeniem. Wymiana takiej rzeczy może pociągnąć za sobą spory wydatek. Pracownicy firmy sprzątającej wiedzą, jak należy „traktować” każdą powierzchnię, by nie doprowadzić do jej zniszczenia. Zatrudniając profesjonalistów, zyskujemy gwarancję, że mieszkanie po remoncie będzie nieskazitelnie czyste i w doskonałym stanie technicznym.

Jakie inne usługi świadczy firma pana Urbanowskiego?

Usługi Sprzatająco-Budowlane Sebastian Urbanowski to przedsiębiorstwo o zróżnicowanym profilu działalności. Firma zajmuje się sprzątaniem domów, mieszkań, wspólnot mieszkaniowych, hal produkcyjnych, magazynów i sklepów wielkopowierzchniowych. Świadczy również usługi związane z dezynfekcją wnętrz i powierzchni. Pan Urbanowski podejmie się wykonania prac remontowych, takich jak gładzenie czy malowanie ścian. Firma cieszy się dużym zaufaniem klientów, terminowo wywiązuje się ze wszystkich zleceń i jest konkurencyjna cenowo w stosunku do innych przedsiębiorstw z tej samej branży.

Opracowanie:

Sebastian Urbanowski Usługi Sprzatająco-Budowlane

Kielce , Witosa 97 lok. 7

  • tel. 503 629 538

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas