Artykuł sponsorowany Udana impreza integracyjna - zaufaj Projekt Efektywny Events&travel Sp. z o.o.

Udana impreza integracyjna - zaufaj Projekt Efektywny Events&travel Sp. z o.o.

Każdy przedsiębiorca wie, że jego firmę tworzą przede wszystkim ludzie, którzy w niej pracują. To oni są główną siłą napędową całej działalności, a bez nich ciężko byłoby osiągnąć jakikolwiek sukces, nie mówiąc już o takim na większą skalę. Warto zadbać zatem o to, aby wszyscy pracownicy czuli się dobrze w swoim towarzystwie, dzięki czemu czas spędzony w pracy będzie dla nich przyjemniejszy. Dowiedz się, jak zorganizować imprezę integracyjną dla swoich pracowników. Skorzysta z oferty Projekt Efektywny Events&travel Sp. z o.o.

Gdzie zorganizować imprezę firmową?

Gdy postanowimy już, że chcemy zorganizować taką imprezę, nasuwa nam się następne pytanie - gdzie to uczynić? Tutaj sprawa nie jest prosta, ponieważ wiele zależy od tego, kim są Twoi pracownicy. Chodzi tutaj o ich wiek, zainteresowania oraz płeć - jeżeli prowadzisz salon fryzjerski, a Twoimi pracownikami są tylko kobiety, raczej nie będą one specjalnie zainteresowane wycieczką firmową do parku motoryzacji. Ważne jest to, abyś poznał swoich pracowników, dowiedział się, czym byliby najbardziej zainteresowani i w jaki sposób chcieliby się zintegrować. Bardzo dobrym rozwiązaniem może być nawet zwykła impreza w kręgielni, dla niektórych ciekawszy będzie paintball albo kajaki. Popularne w dzisiejszych czasach są również wyprawy offroad, na quadach lub w specjalnie do tego przeznaczonych samochodach. Na szczęście, jest bardzo dużo atrakcji, które możesz zafundować swoim pracownikom, z pewnością znajdziesz coś, co zadowoli każdego!

Dlaczego warto zorganizować firmową imprezę?

Imprezy integracyjne, jak sama nazwa wskazuje, służą do integracji pracowników, czasem nawet z różnych działów, ponieważ w miejscu pracy albo nie mają kontaktu wcale, albo się po prostu nie dogadują - z różnych powodów. Możesz podczas takiej imprezy zorganizować też szkolenie czy warsztaty, zorganizować wieczory tematyczne czy rozrywkę w postaci gier, które pomogą wszystkim zgrać się w jedną drużynę, nauczyć współpracować, dzięki czemu będą mogli wykorzystać te umiejętności po powrocie do pracy, a ich efektywność będzie wyższa niż kiedykolwiek. Impreza taka powinna pozwalać na dużo swobody, bez sztywnych grafików i zadań, dzięki czemu pracownicy będą mogli porozmawiać sami ze sobą i otworzyć się na nowe znajomości, które być może zaowocują nawet przyjaźniami poza pracą, na długie lata.

Kto pomoże w organizacji takiej imprezy?

Przy organizowaniu imprezy firmowej można pominąć wiele istotnych szczegółów, dlatego bardziej zabiegani przedsiębiorcy powinni zlecić to firmie zewnętrznej, takiej jak Projekt Efektywny Events&travel Sp. z o.o., która specjalizuje się w organizowaniu niezapomnianych imprez integracyjnych, pełnych nieszablonowych atrakcji, takich jak np. zabawy i gry plenerowe, gry scenariuszowe w terenie, szkolenia outdoor czy wieczory tematyczne.

Integracja online w ofercie Projekt Efektywny Events&travel Sp. z o.o.

Projekt Efektywny Events&travel Sp. z o.o. oferuje integrację online, która umożliwia pracownikom lepsze poznanie się poprzez gry integracyjne. To wspaniały sposób na zacieśnienie relacji między ludźmi, zwłaszcza, kiedy trudno się spotkać. Gry integracyjne online umożliwiają łatwe i szybkie nawiązanie kontaktu między ludźmi, niezależnie od ich położenia geograficznego. Wspomagają rozwój umiejętności interpersonalnych i są świetnym sposobem na zwiększenie zaangażowania grupy w realizację celów projektowych. Pozwalają na lepszą organizację pracy w zespole poprzez podział ról i delegowanie zadań.

Opracowanie:

Projekt Efektywny Events&travel

Bielsko-Biała , Dunikowskiego 10

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter