Artykuł sponsorowany  Sprawy o eksmisję z Kancelarią Radcy Prawnego Anny Haak-Trzuskawskiej

Sprawy o eksmisję z Kancelarią Radcy Prawnego Anny Haak-Trzuskawskiej

Najemca, który od dawna nie płaci ustalonego czynszu, może być dużym problemem. Takiej osoby nie można wyrzucić z mieszkania, ale warto złożyć oficjalny pozew o eksmisję. W tego typu sprawach może Cię wesprzeć np. Kancelaria Radcy Prawnego Anny Haak-Trzuskawskiej, która pomoże prawidłowo sformułować pozew, a także zebrać wymagane dokumenty.

Eksmisja z mieszkania

Kwestie prawne związane z wynajmowaniem mieszkania regulowane są przez Kodeks cywilny i przepisy dotyczące ochrony praw lokatorów, dlatego eksmisja z mieszkania wcale nie jest taka prosta. Umowa najmu może być podpisana zarówno na czas określony, jak i nieokreślony, jednakże można ją wypowiedzieć w wyjątkowych sytuacjach, kiedy najemca nie stosuje się do ustalonych zasad.

Niechcianego lokatora można usunąć tylko i wyłącznie w drodze postępowania egzekucyjnego. Wówczas należy złożyć odpowiedni pozew do sądu rejonowego, gdyż jedynie komornik może przeprowadzić eksmisję po otrzymaniu prawomocnego wyroku. Najczęściej pozwy składane są z powodu problemów z płatnościami. Niektórych, uprawnionych grup takich jak kobiety w ciąży, bezrobotni czy osoby chore nie można usunąć z lokalu.

Wsparcie podczas spraw o eksmisję z mieszkania

Jednym z miejsc, które specjalizuje się w sprawach związanych z eksmisją, jest Kancelaria Radcy Prawnego Anny Haak-Trzuskawskiej. Jej działania opierają się na zasadzie etyki zawodowej. Wieloletnie doświadczenie zawodowe pozwala na rozwiązywanie nawet najbardziej nietypowych problemów. Oferta kancelarii skierowana jest zarówno do osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych.

Opracowanie:

Anna Haak-Trzuskawska Kancelaria radcy prawnego

Poznań , os. Piastowskie 53 lok. 34

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas