Materiał Partnera
Profesjonalne czyszczenie tapicerki

Profesjonalne czyszczenie tapicerki

Tak, jak wypadki chodzą po ludziach, tak absolutnie wszystko może przytrafić się we wnętrzu samochodu. Chodzi tu przede wszystkim o zabrudzenia tapicerki. Często zdarza się, że w pośpiechu wylewają się napoje lub upada jedzenie. Są to zazwyczaj plamy po kawie i dość tłustych szybkich przekąskach, zatem trudne do usunięcia. Czy w momencie, kiedy tapicerka ulega zabrudzeniu, jest się skazanym na oglądanie jej przez najbliższe kilka lat?

Czyszczenie tapicerki samochodowej

Plamy pojawiające się na samochodowej tapicerce powodują szybsze bicie serca u każdego właściciela. Szczególnie wśród męskiej części zmotoryzowanej społeczności samochód jest czymś więcej niż jedynie środkiem lokomocji. Często jest spełnieniem marzeń oraz w pewnym sensie odzwierciedleniem cech charakteru kierowcy. Z racji tego, że różni są pasażerowie i towary, które przychodzi w samochodzie przewozić, różne są również powstające zabrudzenia. Szczególny udział w tworzeniu plam na tapicerce samochodowej mają małe dzieci oraz domowi pupile – psy i koty. Często są to plamy po napojach, zarówno ciepłych, jak i gorących, po jedzeniu oraz po błocie, które zwierzęta często wnoszą z zewnątrz. Bywa również, że plamy zostają zauważone po czasie i zdążyły już wejść stosunkowo głęboko w strukturę tapicerki.

Co zrobić, gdy zawodzą domowe sposoby czyszczenia? Oddać samochód w ręce fachowców. Wśród wielu firm, które świadczą usługę prania tapicerki, szczególnie wyróżnia się firma Gal Serwis. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu firma świadczy usługi czyszczenia samochodów na najwyższym poziomie. Jej pracownicy wyposażeni są w najnowocześniejszy sprzęt oraz najlepszą dostępną chemię czyszczącą. Dzięki temu klienci otrzymują swój pojazd w stanie salonowym.

Co oprócz czyszczenia tapicerki?

Profesjonalne firmy, które zajmują się czyszczeniem tapicerki, posiadają o wiele szerszy zakres usług. Swój samochód można również powierzyć fachowcom w celu odkurzenia. Gromadzące się miesiącami pył, osad i piasek sprawiają, że wnętrze samochodu, choć zadbane, nie wygląda specjalnie świeżo. Dokładne odkurzenie samochodu z pewnością zniweluje ten efekt.

Podobnie rzecz ma się z dywanikami. W przypadku tych gumowych często wystarczy przemyć je wodą. Gorzej z tymi materiałowymi. Choć są estetyczniejsze, mają również o wiele większą tendencję do gromadzenia sypkich osadów. Ich nawet regularne wytrzepywanie, nie jest w stanie wydobyć całego brudu z głębi materiału. Tutaj również wskazane jest czyszczenie za pomocą odpowiednich urządzeń i chemii.

Firma Gal Serwis oferuje również mobilny serwis klimatyzacji.

Opracowanie:

Gal Serwis Wojciech Galas

Warszawa , Poprawna 38F

Podziel się