Artykuł sponsorowany Pralnia wodna – czy warto z niej korzystać?

Pralnia wodna – czy warto z niej korzystać?

W obecnych czasach trudno sobie wyobrazić życie bez pralki. Stanowi ona podstawowe wyposażenie każdego mieszkania, a najnowsze modele wzbogacone są o zaawansowane technologicznie funkcje, które wpływają na jakość upranych ubrań. Niektóra odzież ze względu na delikatne tkaniny wymaga jednak skorzystania z pomocy profesjonalnej pralni, która dokładnie usunie zanieczyszczenia, nie uszkadzając przy tym materiału.

Kto korzysta z pralni?

Wydawać by  się mogło, że w dzisiejszych czasach pralnie to branża, która w naturalny sposób zniknie z rynku. Tymczasem okazuje się, że wiele osób, szczególnie z dużych miast, wciąż chętnie korzysta z usług pralni. Mimo posiadania pralki wygodniej jest podrzucić brudną odzież do pralni i odebrać ją wracając z pracy. Nie trzeba wówczas tracić czasu na pranie, suszenie i prasowanie, gdyż o wszystko zadba pralnia. W zakładach takich jak Marek Sobczyk Usługowy zakład pralniczy można skorzystać z pralni chemicznej oraz wodnej, które cieszą się dużą popularnością wśród najbardziej wymagających klientów.

Czym charakteryzuje się pralnia wodna?

Pralnia wodna jest coraz częściej wypierana przez chemiczne, gdyż jest dużo bezpieczniejsza dla tkanin i skóry. Z tego względu chętnie korzystają z niej alergicy i osoby posiadające skórę skłonną do podrażnień. Mimo że w pralni wodnej wykorzystuje się różnego rodzaju detergenty, to są one bezpieczne dla środowiska i dużo delikatniejsze niż tradycyjne preparaty. Co można prać w pralni wodnej?

  • odzież wierzchnią,

  • naturalne i delikatne tkaniny,

  • pościel,

  • zabawki pluszowe,

  • koce,

  • eleganckie koszule i garnitur.

Pralnia wodna działa na podobnej zasadzie co tradycyjna pralka, jednak jest bardziej rozbudowana, a cały proces prania bardziej złożony. Pozwala to na pozbycie się z odzieży nawet trudnych plam i zabrudzeń, z czym mogłyby nie poradzić sobie detergenty używane w warunkach domowych. Dodatkowo nie ma ryzyka, że odzież zostanie uszkodzona, skurczy się lub włókna pozaciągają, gdyż cały proces nadzorowany jest przez specjalistów, którzy dobierają zakres prania i detergenty do rodzaju materiałów.

Czy korzystanie z pralni wodnej się opłaca?

Z pralni korzystają głównie firmy, szpitale i instytucje publiczne, jednak coraz częściej decydują się na to osoby prywatne. Pralnia wodna to nie tylko oszczędność czasu, ale także pieniędzy, gdyż w ramach usługi mamy zapewnione również suszenie ubrań i prasowanie. Ceny są niewygórowane i przybliżone do kosztów prania w domowej pralce. Pozwala to ograniczyć wydatki na prąd czy zakup detergentów, dlatego pralnia wodna to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę, czas i pieniądze.

Profesjonalne czyszczenie i pranie

Zakład Pralniczy Marek Sobczyk to profesjonalny zakład oferujący szeroki wachlarz usług związanych z praniem i pielęgnacją tekstyliów. Zakład Pralniczy obsługuje zarówno klientów biznesowych, jak i klientów indywidualnych, dbając o najwyższą jakość świadczonych usług. W swojej ofercie posiada pranie wodne i chemiczne, czyszczenie odzieży, pościeli, ręczników, dywanów i wykładzin, a także maglowanie tekstyliów i maszynowe składanie ręczników. Dodatkowo firma specjalizuje się w czyszczeniu tkanin w pralnicy z barierą higieny.

Opracowanie:

Marek Sobczyk Usługowy Zakład Pralniczy

Kołobrzeg , św. Wojciecha 9

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas

Newsletter