Artykuł sponsorowany Powody, dla których warto zatrudnić firmę sprzątającą do biura - Magic At Home

Powody, dla których warto zatrudnić firmę sprzątającą do biura - Magic At Home

Biuro to nie tylko miejsce pracy, ale także centrum spotkań biznesowych – nierzadko z kluczowymi klientami. W związku z tym, ważne jest utrzymywanie porządku na jak najwyższym poziomie. Cel ten można osiągnąć na kilka sposobów: zatrudnienie dodatkowej osoby w firmie, zlecenie porządków obecnym pracownikom lub nawiązanie współpracy z profesjonalną firmą sprzątającą. Od specjalistki z Magic At Home dowiemy się, dlaczego ta ostatnia opcja jest najbardziej rozsądna.

Czystość w biurze – dlaczego jest tak ważna?

Zapewnienie pracownikom czystego i komfortowego miejsca pracy to podstawowy obowiązek każdego pracodawcy. Istnieje bowiem silna korelacja między samopoczuciem i stanem zdrowia personelu a zachowaniem porządku w biurze. Wynika to z faktu, że zła jakość powietrza może powodować różnego rodzaje reakcje alergiczne, a także wywoływać ataki astmy. Dodatkowo, w niezdezynfekowanych, zakurzonych pomieszczeniach szybko rozpowszechniają się bakterie i wirusy, które prowadzą do chorób. Warto jednak zaznaczyć, że utrzymywanie porządku jest ważne nie tylko ze względu na aspekt zdrowotny, lecz na efektywność pracy. Chaos w biurze powoduje dekoncentracje i dezorganizację. Finalnie, wpływa to także na odczucia klienta wobec przedsiębiorstwa.

Outsourcing czy zatrudnienie sprzątaczki – która opcja jest korzystniejsza?

Obecnie, coraz popularniejszą formą współpracy jest outsourcing. Przedsiębiorcy doceniają liczne zalety, z niej wynikające, co wiąże się z rezygnacją z zatrudnienia dodatkowych pracowników, którzy mieliby zajmować się utrzymywaniem czystości w biurze. Do największych zalet współpracy z profesjonalną firmą sprzątającą można zaliczyć:

  • oszczędności – firma nie ponosi dodatkowych kosztów, jak w przypadku zatrudnienia pracownika na etat,

  • utrzymanie czystości na najwyższym poziomie – firmy sprzątające dysponują specjalistycznym sprzętem i środkami czyszczącymi,

  • wykreowanie pozytywnego wizerunku firmy – czyste biura kojarzą się z profesjonalizmem. Klienci lepiej też oceniają przedsiębiorstwa, w których porządków dokonuje specjalistyczna firma, niż w przypadku, gdy o kwestię tą musi dbać personel.

Czym kierować się przy wyborze firmy sprzątającej?

Przed nawiązaniem współpracy z firmą sprzątającą, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Nie każde przedsiębiorstwo świadczy bowiem profesjonalne usługi. Istotne jest sprawdzenie, jakie opinie posiada. Warto zaznaczyć, że wieloma rekomendacjami może pochwalić się Magic At Home, prowadzące działalność w Warszawie. Wyróżnia się ono bowiem dokładnością i indywidualnym podejściem do każdego klienta. Problemu nie stanowi więc dopasowanie godzin pracy do rytmu dnia danego przedsiębiorstwa.

Profesjonalne sprzątanie

Firma Magic At Home specjalizuje się w usługach porządkowych i sprzątających. Zapewniają profesjonalne czyszczenie biur, domów, obiektów przemysłowych i publicznych. W ofercie można znaleźć także usługi sprzątania po remontach, budowlanych oraz czyszczenie powierzchni. Ponadto, firma zajmuje się praniem wykładzin oraz tapicerki meblowej, a także oferuje usługi remontowe. Magic At Home stawia na wysoką jakość świadczonych usług, wykorzystując nowoczesne technologie i profesjonalne środki czyszczące.

Opracowanie:

Magic At Home Tetiana Kozenko

Warszawa , Geodetów 4 lok. 14

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas