Artykuł sponsorowany Polecana drukarnia DK-Druk proponuje wysokiej jakości druk cyfrowy oraz offsetowy

Polecana drukarnia DK-Druk proponuje wysokiej jakości druk cyfrowy oraz offsetowy

Wśród druków przemysłowych, druk offsetowy jest często stosowaną technologią. Wykorzystywany jest on np. do przygotowania papieru firmowego, wkładów do notesu, plakatów czy wizytówek. Jednak coraz większa popularność zyskuje również druk cyfrowy. Czym się charakteryzują obie metody i dlaczego tak wielu klientów zaufało usługom oferowanym przez firmę DK-Druk?

Zasady działania i zalety druku offsetowego i cyfrowego.

Technologia druku offsetowego polega na przeniesieniu farby z formy drukowej, inaczej zwanej matrycą, na papier lub inne podłoże. Można go wykonać na dwa sposoby – na papier znajdujący się w arkuszach i taki, który znajduje się w rolkach. W każdej wersji będzie się wyróżniał nienaganną jakością.

A co powiedzieć o coraz częściej wybieranym druku cyfrowym? Wykorzystuje on inny sposób zapisu tekstu, z pominięciem formy drukarskiej. Pod kątem jakości będzie jeszcze lepszy od druku offsetowego. Do największych zalet tej metody drukarskiej należy niewątpliwie realizacja zlecenia w trybie natychmiastowym. Przy małych nakładach jest to również stosunkowo tanie rozwiązanie.

Dla wielu najważniejszym czynnikiem, dla którego decydują się na druk cyfrowy, jest możliwość personalizacji każdego pojedynczego wydruku, co jest niemożliwe przy tradycyjnym wydruku. Przydaje się to m.in. w wypadku zaproszeń czy materiałów reklamowych.

Poznaj ofertę DK-Druk

Wielu klientów mieszkających na terenie województwa mazowieckiego zdecydowało się na współpracę z zakładem wydawniczo-poligraficznym, o którym już wspomnieliśmy. Dlaczego? Jeden z pracowników firmy DK-Druk argumentuje:

To, co nas wyróżnia na tle innych drukarni, to fachowe doradztwo, precyzyjna i terminowa realizacja zleceń oraz konkurencyjne ceny.

Co możemy znaleźć w ofercie zakładu? To między innymi druk ulotek reklamowych, folderów, wizytówek, plakatów, broszur, kalendarzy, fotoalbumów, druków samokopiujących, naklejek i teczek. Firma podejmuje się także nietypowych zleceń. Wszystko odbywa się na najwyższym poziomie i w przyjemnej dla obu stron atmosferze.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas