Artykuł sponsorowany Park rozrywki – zabawa dla dzieci w różnym wieku

Park rozrywki – zabawa dla dzieci w różnym wieku

Na całym świecie rocznie powstaje wiele nowych obiektów o ogromnych rozmiarach i funkcjach rozrywkowych dla dzieci. Najbardziej sławnymi są Disneylandy oraz Legolandy, które niestety nie są dostępne na polskim rynku. Na szczęście wiele firm zadbało o to, aby nasz rodzimy rynek dorównywał takim jak amerykański i niemiecki – i to z powodzeniem! W wielu dużych miastach powstają parki atrakcji dla dzieci, które rocznie przyciągają tysiące rodziców wraz ze swoimi pociechami. Warto pamiętać, że tego typu obiekty wyróżniają się na tle tradycyjnych placów zabaw w zasadzie wszystkim!

Królewna, a może królewicz?

Zabaw, które oferują parki rozrywki, jest wiele. Najmłodsze dziewczynki, a także chłopcy bardzo lubią bawić się w średniowieczne zamki – trony, smoki, bohaterskie przygody, rycerzy w kostiumach. Taką zabawę zapewnia obsługa parku atrakcji dla dzieci Euro Lider Plac Zabaw w warszawskim centrum handlowym. Bardzo często animatorzy przebrani za postacie z ulubionych bajek pomagają dzieciom w uatrakcyjnieniu swoich zabaw oraz w zawieraniu nowych znajomości – dzieci dzielone są na grupy i wymyślane są dla nich zabawy. Oczywiście indywidualna zabawa kilku zaprzyjaźnionych pociech to wciąż najpopularniejsze zajęcie dzieci i rodziców, odpoczywających wtedy wspólnie przy kawie.

Urodziny w krainie lodu, a może na torze wyścigowym?

W ostatnich latach dziewczynki upodobały sobie szczególnie postać Elzy z filmu „Kraina Lodu”. Popularne są zabawki, kostiumy i naklejki związane właśnie z tym motywem. Rodzice bardzo często chcą zorganizować urodziny dziecka właśnie w stylu „Krainy Lodu” – nic trudnego, wystarczy udać się do odpowiedniego parku atrakcji. Specjalna wynajęta przestrzeń pozwala zasiąść solenizantowi bądź solenizantce na dużym tronie, przy kolorowym stoliku bogato zastawionym w zdrowe smakołyki. Oczywiście chłopcy zamiast zabawy w zamku Elzy będą woleli zabawę urodzinową w stylu toru wyścigowego – warszawskie parki atrakcji udostępniają specjalną salę, stylizowaną na ukochany przez chłopców film „Auta”. Największą atrakcją są jednak gokarty – zdjęcia z takich wydarzeń będą pamiątką na całe życie. Warto pamiętać, że właśnie na takie okoliczności warto urządzić również zabawę kostiumową, pozwalając dziecku na stworzenie własnej stylizacji – niezapomniana zabawa murowana!

Baseny z piłkami dla najmłodszych

Baseny z gumowymi piłkami to genialna rozrywka dla nawet najmłodszych dzieci i ich rodziców. Nie tylko jest to sposób na relaks i odpoczynek ciała, ale również na wykorzystanie kreatywnych pomysłów. Schowaj wśród piłeczek skarb – prezent dla dziecka i patrz, jak radośnie stara się go odszukać! Podobną funkcję spełniają dmuchane zamki i materace – to tam baw się ze swoim małym dzieckiem. Najmniejsze dzieci warto również zabrać do parków atrakcji w takie dni jak Dzień Dziecka, Mikołajki czy też w okresach świątecznych – prezent od prawdziwego Świętego Mikołaja, Wróżki Zębuszki czy Mistrza Yody z „Gwiezdnych Wojen” to marzenie tysięcy dzieci.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas