Artykuł sponsorowany Natryskowe malowanie dachów z firmą Mr-Spray Maciej Zastawny

Natryskowe malowanie dachów z firmą Mr-Spray Maciej Zastawny

Naturalnym zjawiskiem jest blaknięcie pokrycia dachowego po upływie kilkunastu lat od jego zamontowania. Nie ważne, czy jest to dachówka, blachodachówka, czy też blacha, możesz skorzystać z kompleksowego malowania dachów metodą natryskowo-hydrodynamiczną. Firma Mr-Spray Maciej Zastawny już od wielu lat zajmuje się profesjonalnym malowaniem pokryć dachowych z zastosowaniem technik alpinistycznych.

Malowanie dachu czy wymiana pokrycia dachowego na nowe?

Budując nowy dom, obiekt użyteczności publicznej lub inny rodzaj budynku, musisz wybrać i zamontować odpowiednie pokrycie dachowe. Według zapewnień producentów blachodachówka jest w stanie wytrzymać kilkadziesiąt lat, a dachówka nawet 100 lat. Oczywiście podczas tego okresu niemożliwe jest utrzymanie idealnego stanu pokrycia dachowego. Wraz ze spadającym deszczem, gradem, liśćmi, gałązkami i innymi niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi dach ulega uszkodzeniom i blaknięciu. O ile są to tylko zmiany wizualne i wpływają jedynie na estetykę, nie wymagają natychmiastowej naprawy. Jednak z pozoru niewielkie uszkodzenia mogą z czasem powodować przeciekanie, co jest już poważnym problemem i znacznie obniża funkcje ochronne dachu.

Każda z usterek pokrycia dachowego może zostać naprawiona przez fachowców z firmy Mr-Spray. Remont dachu i jego precyzyjne pomalowanie to znacznie tańsza opcja od wymiany całego pokrycia dachowego. Co więcej, z powodzeniem można zmienić kolor pokrycia, jeżeli dotychczasowy już Ci się nie podoba! Profesjonalnie przeprowadzone prace remontowe na dachu sprawią, że będzie on wyglądał jak nowy, a koszty tej usługi będą kilkukrotnie niższe, niż miałoby to miejsce przy całkowitej wymianie.

Fachowcy od malowania dachów

Firma Mr-Spray Maciej Zastawny zajmuje się kompleksowym czyszczeniem i malowaniem dachówki, blachodachówki i blachy.

Znajomość i stosowanie technik alpinistycznych pozwala na dotarcie nawet w trudno dostępne miejsca

–  zapewniają pracownicy przedsiębiorstwa. Doskonale zdają sobie sprawę, w jak złym stanie może być pokrycie dachowe, które nie jest regularnie czyszczone, odnawiane i narażone jest na działanie glonów, mchów i grzybów! Po dokładnym obejrzeniu dachu, wyczyszczeniu i zakonserwowaniu przystąpią do malowania! Okres wykonania tych wszystkich czynności to maksymalnie kilka dni, a po tym czasie Twój dach będzie nie do poznania.

Pracownicy firmy Mr-Spray malują natryskowo, co umożliwia dokładne pomalowanie każdego elementu dachówki lub blachodachówki. Oczywiście elementy dekarskie, w tym rynny, także zostaną odnowione! Farby i preparaty używane podczas malowania pochodzą od renomowanych producentów, co zapewni Twojej dachówce wysoki stopień odporności na uszkodzenia i nada pięknego połysku.

Opracowanie:

Mr Spray Maciej Zastawny

Groble 115d

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas