Artykuł sponsorowany Na czym polega charakterystyka druku UV w drukarni Copyplus?

Na czym polega charakterystyka druku UV w drukarni Copyplus?

Chociaż ogromna część naszego życia przeniosła się do przestrzeni internetowej, marketing i branże reklamowe wciąż w dużym stopniu bazują na drukowanych materiałach. Niemniej jednak świat nieubłaganie pędzi naprzód, a dostępne jeszcze niedawno metody druku przestały być w pełni satysfakcjonujące. Rewolucyjnym odkryciem stał się druk UV, z którego skorzystasz w drukarni Copyplus.

Co to właściwie jest druk UV i gdzie znajduje zastosowanie?

Drukowane materiały reklamowe to doskonały sposób na wizualną komunikację z potencjalnym klientem. Ważne jednak, aby zadbać o jego najwyższą jakość i wytrzymałość. Technologia druku UV to jedna z najnowocześniejszych metod drukowania o potężnych możliwościach. Druk UV oferowany przez drukarnię Copyplus działa na podobnej zasadzie, co szeroko wykorzystywane w zaciszu domowym drukarki atramentowe. Jednak tajemnica polega na wykorzystaniu specjalnego ciekłego tuszu polimerowego, którego niewielkie krople rozpylane są na daną powierzchnię i utwardzane światłem ultrafioletowym emitowanym przez lampy LED. 

Co ważne, druk UV może być wykorzystany niemal na każdym płaskim materiale. Technologia doskonale sprawdza się do drukowania treści na szyldach, tablicach, dibondach, wszelkich panelach wykonanych ze szkła, a także na pleksi, metalu, płytach meblowych, fornirze, foliach One Way Vision oraz foliach do oklejania samochodów. Daje również możliwość druku na gotowych przedmiotach, takich jak panele podłogowe, a nawet drzwi. 

Jakie są zalety druku UV?

Nie bez przyczyny druk UV zrewolucjonizował rynek reklamowy. Jest niezwykle odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne, co sprawia, że idealnie sprawdza się w zewnętrznych reklamach. Dzięki utwardzeniu światłem ultrafioletowym powierzchnia jest niezwykle trwała – nie zaszkodzi jej woda, promieniowanie słoneczne ani mróz. Dodatkowo druk UV oferowany przez drukarnię Copyplus to gwarancja doskonałego odwzorowania i wyrazistych kolorów, bez obawy o ich blaknięcie. Troszczysz się o planetę? Technologia druku UV to jedna z najbardziej przyjaznych środowisku technik. Wykorzystywane materiały są bezrozpuszczalnikowe i nie wydzielają szkodliwych oparów. 

Dlaczego warto wybrać drukarnię Copyplus? 

Wybierając miejsce, które przygotuje doskonałej jakości materiały reklamowe dla Twojej firmy, z pewnością oczekujesz najwyższej jakości usług. Drukarnia i agencja reklamowa Copyplus to miejsce zatrudniające wykwalifikowanych specjalistów, którzy doskonale znają specyfikę dziedziny. Ponadto firma na przestrzeni lat zdobyła ogromne doświadczenie w branży reklamowej. Copyplus może poszczycić się profesjonalnym studiem graficznym oraz bogatym parkiem maszynowym. Decydując się na Copyplus, możesz oczekiwać najwyższej jakości usług, terminowego wykonania zlecenia i dbałości o najdrobniejsze detale. W razie ewentualnych pytań pracownicy służą pomocą i fachową wiedzą, która rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości.

Podziel się

Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas